Page Not Found دیزاین تک | allescape

سپس شما به سمت اتاق راهنمایی خواهید شد، در پشت سر شما قفل میشود وشمارش معکوس شما برای فرار از اتاق آغاز میگردد. وقتتان که به پایان برسد شما یا با موفقیت راه فرار را پیدا کردید و بیرون آمده اید یا کارمندان Escape room درب خروج را به شما نشان خواهند داد. اگرچه این بازی ها پر از چلنج هستند اما نگران نباشید چه از اتاق فرار کنید یا نکنید ،کلی به شما خوش میگذره … بازی ها ۶۰ دقیقه هستند و شما در کل ۷۰ دقیقه با ما از ابتدای بازی تا انتهای بازی زمان صرف خواهید کرد. یادتون باشه هیچگاه نباید هیجان بازی ها را با لو دادن جواب ها و معماها و سر نخ ها به دوستان و آشنایانتون خراب کنید، چون جایزه اصلی Escape room لذت حضور در اونجا و حل معماهاست.

اتاق فرار دارالمجانین

كلي آدم شرور و بدجنس از قديم تا حالا تونستن از زندان فرار كنن. بعضي‌هاشون حتي به قدري عجيب بودن كه شما فقط داستان‌هاشون رو مي‌شنوين يا فيلم‌هاشون رو مي‌بينين اما خيلي وقتا هم شده كه شما تو اتاق فرار بجاي اين بازيگرا بوديد و بايد توي زمان مشخص از ي محلي فرار ميكرديد. خيلي از اتاق هاي فرار از اين داستانها الهام گرفتن يا كلا اسكيپ روم رو از روي اين داستانهاي فرار ساختن. اينجا مي‌خوايم 5 مورد از جسورانه‌ترين فرارهاي تاريخ جهان رو براتون تعريف كنيم كه ببينين چقدر واقعي بوده. خيلي وقت‌ها همين موضوع كوچيك مي‌تونه برنامه شما رو كلا خراب كنه.

سفر کردن به جزیره کیش، یکی از کارهایی است که هر فردی حداقل یک بار باید آن را تجربه کند. سرگرمی ها متفاوتی برای انواع بازه های سنی تدارک دیده شده است که به محض رسیدن به جزیره می توانید برای آنها برنامه ریزی کنید. یکی از پر طرفدار ترین سرگرمی بزرگسالان در جزیره کیش اتاق فرار پارک آبی کیش است. در این مقاله قصد داریم به طور کامل اسکیپ روم پارک ابی کیش ار به شما معرفی کنیم. اتاق فرار در واقع یک بازی گروهی است که کی‌تواند بین ۴ تا ۱۰ نفر بازیکن داشته باشد.

  • تمام مراحل حل معما و فرار از اناق فکری است و کاملا بدون دخالت قدرت بدنی قابل حل شدن است.
  • توانایی ذهنی افراد چقدر باید باشد ؟ و از چه سنی میتوان از این اطاق ها استفاده کرد؟ تمامی افراد از 12 سال به بالا می توانند از این اطاق ها استفاده کنند،گروهها باید متشکل از 2 تا 4 نفر باشند ،در مورد اطاق”فرار از جهنم سفید” الزاما 4 نفر.
  • اتاق فرار در ابتدا با هدف ایجاد سرگرمی ای عملی برای جوانان ایجاد شد تا کمی از کامپیوتر و کنسول های بازی فاصله گرفته و فعالیت های ذهنی و بدنی عملی داشته باشند.
  • اتاق فرار از آن دست بازی‌ هاست که نمی‌توان تنها یا دو نفره انجامش داد.
  • مطمئنا برای شما نیز پیش آمده که فیلم و سریالی را مشاهده کرده که در آن افراد و گروه قصد فرار از مکان مشخص و یا زندان را داشته و افرادی برای فرار از دست آدم رباها و قاتلان سعی می‌کنند از مکان مشخصی با استفاده از نقشه ای مشخص فرار کنند.

آن‌ها با دیدن راه حل‌های متعددی که کودکان مختلف و هم‌بازی‌ها ارائه می‌دهند متوجه می‌شوند که تنها یک راه حل ثابت وجود ندارد. در نتیجه پس از آن به دنبال راه‌های بیشتر گشته و قوه‌ی خلاقیت خود را پرورش می‌دهند. در این شرایط کودکان می‌توانند موقعیت‌های مختلفی را به طور موثر ایجاد کرده و یا بیازمایند. یکی دیگر از مزایایی که بازی‌های تیمی دارند این است که همکاری خود به عنوان فرآیندی نیازمند خلاقیت، تقویت می‌شود. کودکان از این طریق‌ می‌توانند کارهای گروهی را بیاموزند و آن را تقویت نمایند.

دسته اخبار

Page Not Found دیزاین تک | allescape

مجموعه اتاق فرار دررو با ۴ بازی متنوع و مهیج در لیست بهترین اسکیپ روم های کرج قرار گرفته است. اما بازی از این قرار است که شما در یک خانه متروکه و قدیمی دست‌وپابسته در یک گوشه ۶۰ دقیقه فرصت دارید تا جان خود را اتاق فرار ترسناک نجات دهید. داستان بازی از این قرار است که بیماری طاعون جهش‌یافته و تمام شهر را فرا گرفته است. در این میان مراکز زیادی برای ایزوله شهر ایجاد شده که مبتلایان را به اکنون این لینک را کلیک کنید آن‌ها منتقل می‌کنند. شما و دوستانتان درحالی‌که هیچ نشانی از این بیماری ندارید دیشب دستگیر شده‌اید و متوجه می‌شوید که این مرکز برای تست واکسن‌های جدید خود روی افراد سالم آن‌ها را آزمایش می‌کنند.

اتاق فرار چیست ؟

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی