چه رنگی برای کاشی بین کابینتی انتخاب کنیم؟ طلایی ؟ طوسی؟ سفید؟ چیدوپلاس | espinassco

خوب برای پوشش کف، اگر خواستار رنگ طلایی هستید، باید از سرامیک‌هایی استفاده کنید که رگه‌هایی از رنگ طلایی را در خود دارند. از آنجایی که سنگ مرمر رنگی سفید و خاکستری تیره دارد، رنگ طلایی هم خیلی زیبا در طرح آن خودنمایی خواهد کرد. به طور کل کاشی های بین کابینتی طلایی به خاطر جلوه بصری شان نسبت به انواع ساده تر گران تر هستند. این کاشی ها بسته به کیفیت ساخت، مواد اولیه، برند کاشی و فروشگاهی که در آن به فروش می رسند قیمت های متفاوتی دارند.

چه رنگی برای کاشی بین کابینتی انتخاب کنیم؟ طلایی ؟ طوسی؟ سفید؟ چیدوپلاس | espinassco

همچنین کابینت های سفید و طوسی های تیره و روشن نیز انتخاب های خوبی برای کاشی بین کابینتی طوسی محسوب می شوند. توجه داشته باشید که رنگ طوسی فضا را کوچک جلوه می دهد؛ پس برای آشپزخانه های کوچک از این رنگ استفاده نکنید. کاشی بین کابینتی سفید همراه با کابینت هایی به رنگ های سفید، نسکافه ای، کرم، قهوه ای رنگ چوب، قهوه ای تیره و رنگ هایی از این دست جلوه ای بی نظیر خواهد داشت.

مزایای منحصر به فرد این محصول :

چند سالی است که رنگ طوسی به رنگ های مورد استفاده در آشپزخانه اضافه شده است. باید قبول کنیم که این رنگ، رنگی بسیار مدرن است و از خاص و منحصر به فرد بودن نیز نمی توان گذشت. کاشی بین کابینتی طوسی در کنار کابینت های رنگ چوب هماهنگی زیبایی را پدید می آورد.

کاشی رنگ طلایی

این رنگ علاوه‌بر ایجاد روح در فضا، می‌تواند با دیگر رنگ‌ها در دکوراسیون داخلی منطیق باشد. به همین دلیل است که ست کردن اکسسوری‌های طلایی رنگ با بخش‌های مختلف خانه محیطی لوکس را برای شما ایجاد می‌کند. کاشی طلایی کلکته با رنگ خاص و درخشان خود یک انتخاب لوکس برای خانه شما است. محبوبیت این کاشی نه فقط به دلیل رنگ طلایی، بلکه نشات گرفته از طرح خاص و ناهماهنگ آن نیز است.

  • استفاده از سرامیک طلایی برای کف خانه کمتر مورد استقبال قرار می‌گیرد، شاید بخاطر اینکه مردم دوست دارند سرامیک طلایی رنگشان بیشتر در معرض دید باشد.
  • رنگ طلایی را می توان رنگی با شکوه و مجلل دانست که در هر فضایی استفاده شود آن جا را به دکوراسیون لاکچری و لوکس تبدیل می کند، حتی اگر لوازم و تجهیزات آن فضا قیمت چندانی نداشته باشد؛ ویژگی های یاد شده از خاصیت این رنگ می باشد که از گذشته تا کنون نیز همراه آن بوده است.
  • این عناصر از ترکیب مقادیر مختلفی از مواد مثل خاک رس، کائولین،فلدسپار، کوارتز، افزودنی‌های شیمیایی و آب در حرارت و دمای بسیار بالا (بین 1000 تا 1400 درج سانتی‌گراد) شکل می‌گیرند.
  • چاپ این محصول نیز به صورت کوتینگ هوشمند بوده و از ثبات بالایی برخوردار است.
  • فروشگاه ایوان فعالیت خود را زمینه مهندسی معماری، معماری داخلی و طراحی منظره در سال 78 در تهران آغاز نمود.
  • از این سرامیک‌ها معمولا در اتاق پذیرایی، آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی استفاده می‌شود.

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی