ٖحضور و غیاب دستگاه حضور و غیاب و کارت ساعت زنی ماداکتو | bayofa

سلام و وقت بخیر امکان اضافه شدن قابلیت تشخیص اثرانگشت تقلبی از طریق به روز رسانی Firmware امکان پذیر نیست. شخص را شناسایی می‌کند و تردد ثبت می شود، افق فراویژن حضور و غیاب امنی را برای شما به ارمغان می‌آورد. اکثر شرکت ها به فرآیند حضور و غیاب با استفاده از قلم و کاغذ وابسته هستند. یک فرآیند دستی که به قلم و کاغذ متکی است به راحتی قابل تغییر است و ساعات کاری منجر به سرقت زمان شود. کارمندان همچنین می توانند در برگه های زمانی اشتباه کنند، به خصوص زمانی که نمی توانند جزئیات را چند روز بعد به خاطر بسپارند. از مهمترین عواملی که در نوع انتخاب نرم افزار شما تاثیر می گذارد داشتن شیفت های کاری مختلفی می باشد، مانند شیفت های ثابت، شیفت های چرخشی ،شیفت های متغیر.

ٖحضور و غیاب دستگاه حضور و غیاب و کارت ساعت زنی ماداکتو | bayofa در حال حاضر تمام دستگاه های اثرانگشتی برند Virdi کره جنوبی و برخی مدل های برند ZK از قابلیت تشخیص اثر انگشت تقلبی و شناخت بافت زنده برخوردارند. در این دستگاه مبنای شناسایی ، اثر انگشت فرد می باشد و فقط با قرار دادن اثرانگشت در مدت کمتر از 1 ثانیه، سنسور دستگاه که خود دارای حافظه و پردازنده مستقل و داخلی می باشد انگشت فرد را تشخیص و شناسایی می کند. پس از تعریف و شناسایی اثر انگشت / کارت می توان اقدام به ثبت ورود، خروج، مرخصی و یا ماموریت نمود.

دستگاه حضور و غیاب مدل ATC11

نانوواچ یک سیستم کارآمد است که با جمع‌آوری داده‌ها و ارائه آن‌ها در داشبورد مدیریتی تحت وب و اپلیکیشن امکان مدیریت جامع و کم‌هزینه تردد پرسنل را فراهم می‌کند و منجر به ایجاد یک محیط امن و منظم برای پرسنل و مدیران خواهد شد. مدیریت کلیه امور مربوط به ورود و خروج و گزارش‌گیری از آن در نانوواچ میسر است. دستگاه های حضور غیاب خارجی که ما ارائه می‌کنیم، مرتبط با برند Zkteco و Timmy است که دارای کیفیت و قیمت مناسبی هستند. درصد بسیاری از سهم بازار حضور غیاب کشور در اختیار دستگاه های ساعت زنی خارجی است و محصولات برندهای مختلفی از جمله suprema، Virdi، Zkteco، Timmu، Nitgen و … به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت دستگاه حضور و غیاب انگشتی

اين شركت از بدو ارائه ساعت های كارتزني, وب سایت مجله حضور و غیاب مدل هاي متنوع با كارت خوان هاي مختلف را توليد و عرضه نموده است كه به طور مختصر با آنها آشنا میشویم. میتواند مدعی در این زمینه باشد که بهترین محصول با کیفیت با مقطوع ترین قیمت را عرضه می‌کند. می توانید بینش دقیقی در مورد میزان اضافه کاری کارمندان، زمان استفاده از مرخصی، میزان غیبت در برخی از بخش ها بالاتر از معمول و سایر نگرانی های مهم به دست آورید. سازمان به شما کمک می کند تا تصمیمات نیروی کار بهتری بگیرید و هزینه های آینده کارکنان را به طور دقیق پیش بینی کنید. دوست گرامی این دستگاه برای مشاغلی که تعداد پرسنل شون زیر 50 نفر هست مناسب است.

  • اگر پس از خرید از تایگر، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
  • پس به محل نصب سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره دقت کافی نموده تا با مشکلات احتمالی یادشده روبرو نشوید.
  • به عنوان مثال، برخی دستگاه ها با استفاده از سیستم های تشخیص عملکرد بیومتریکی، قادر به شناسایی و ردیابی رفتارهای غیر عادی هستند.
  • مدیریت کلیه امور مربوط به ورود و خروج و گزارش‌گیری از آن در نانوواچ میسر است.

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی