هدایای تبلیغاتی چیست و چه کاربردی هایی دارد؟ | شرکت هنری تبلیغاتی بهین گیفت

از دیگر مزیت های داشتن سررسید یا سالنامه این است که میتوان به عنوان دفتر یادداشت برنامه ها و نوشته ها را درون آن ذخیره کرد و در موقع لزوم از آن استفاده کرد. سررسید یکی ابزاری است که مدیران و کارمندان آخر سال که می شود همیشه منتظر این هدیه با ارزش که توسط مدیران یا دیگر شرکتها به آنها داده می شوند، هستند. واحد چاپ راسا گیفت مجهز به جدیدترین دستگاه لیزر فایبر به طور انحصاری بوده که باعث سرعت تحویل و امنیت محتوای سفارش شده. تیم حرفه ای آراهنر، تمام کارها از ایده پردازی، طراحی و تولید را به بهترین شکل انجام می دهند.

این هدیه تبلیغاتی کمک می کند که اطلاعات شرکت شما همیشه همراه مشتریان و روی میز آنها باشد. این هدیه تبلیغاتی در تعداد برگ های مختلف و سایزهای متنوع تولید می شود که باعث می شود قیمت آن نیز به نسبت ارزان تر یا گران تر شود. اما چرا هدایای تبلیغاتی تا این اندازه برای یک کسب و کار اهمیت دارند؟ اولاً هدایای تبلیغاتی باعث افزایش آگاهی نسبت به برند می‌شوند. نتایج یک نظرسنجی که در سال ۲۰۱۹ توسط موسسه تخصصی تبلیغات (ASI) انجام شده نشان داده است که اکثریت قریب به اتفاق افرادی که یک کالای تبلیغاتی را دریافت می‌کنند، نام برند تبلیغ‌کننده را به خاطر می‌آورند. به طور خاص ۸۵% از مخاطبین این هدایا، نام برند مورد نظر را به خاطر آورده‌اند. نتایج این تحقیق نشان می‌دهد که چرا هدایای تبلیغاتی تا این اندازه مهم هستند.

  • حال که به بررسی پاسخ سوال هدایای تبلیغاتی چیست؟ پرداختیم، بیایید ببینیم که در هنگام تولید هدایای تبلیغاتی باید به چه عواملی توجه شود.
  • تأثیر ارائه خوب را دست کم نگیرید و به حسی فکر کنید که هدیه گیرنده تجربه خواهد کرد.
  • در سال ۱۷۸۹ اولین هدایای تبلیغاتی در ایالت متحده جهت برگزاری انتخابات ژورنال واشینگتن اهدا شد.
  • اگر مطمئن نیستید که چه چیزی یک خودکار یا ماگ را بهتر از دیگری می‌کند، از کسی بپرسید که شاید کمی خاص تر در مورد جزییات این وسایل دقت می‌کند.
  • بهترین زمان خرید هدایای تبلیغاتی چه زمانی است؟ شاید شما هم تاکنون به این موضوع فکر کرده چه زمانی برای خرید و ارائه ی هدایای تبلیغاتی …

چرا که هیچ کس علاقه به دریافت هدایای تکراری ندارد.ازاین رو مجموعه‌ها باید راهکار دشوارتر، یعنی تهیه هدیه اختصاصی را برگزینند. این روش موجب می‌شوند تا مخاطب دائماً هدایای متفاوتی دریافت کند که هرکدام جذابیت و کاربرد خاص خود را دارند. محصولاتی که تنها و تنها مختص مجموعه شما است و هیچکس نمی‌تواند ایده مشابه آن را در فروشگاه‌ها بیابد. هدایای تبلیغاتی بهار گیفت ارائه دهنده هدایای خاص تبلیغاتی برای افراد و شرکت ها و سازمان های مختلف می باشد.

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

کسب و کارهای که مخاطب هدف آن کودکان هستند، می توانند برای تاثیر بیشتر از این نوع هدیه تبلیغاتی خاص استفاده کنند. ظاهر فانتزی، ابعاد و اندازه عروسک ها موجب جلب توجه افراد به آن ها می شود. هدایای تبلیغاتی خاص جز یکی از هدیه های تبلیغاتی است که موجب منحصربه فرد و متفاوت شدن شما و برندتان می شود. همیشه پیدا کردن محصولی متناسب با نیاز مشتری و خرید هدیه خاص کار آسانی نیست. با توجه به این که بیشتر مدیران بیشتر به هدایای تبلیغاتی نفیس توجه می کنند، به هدایای خاص توجه زیادی ندارند. اما اثرگذاری و اثربخشی در این نوع بازاریابی با هدایای تبلیغاتی خیلی خاص بیشتر است.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

تکه های کوچک گلدوزی شده، برچسب های سفارشی ظریف و استفاده از رنگ های ملایم به جای استفاده از چاپ های بزرگ ترجیح داده می شود. این پاور ها را می توان بعنوان منبع شارژ تبلت ها و گوشی ها و حتی لپ تاب ها استفاده کرد. این تاثیرات از سوی تحقیقات مختلف در کشورهای مختلف مورد بررسی قرار گرفته است. ما در آراهنر تجربه همراهی شرکت‌های بزرگ در رویدادهای ویژه‌شان را داریم و در این مسیر همراه شما خواهیم بود. یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید. اگر شما هم علاقه به نت برداری یا یادداشت مطالبی کرده باشید حتما از اهمیت بالای دفترچه های یادداشت و کیفیت چاپ روی ورق های آن آگاهی دارید.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه:

هدایای تبلیغاتی چیست و چه کاربردی هایی دارد؟ | شرکت هنری تبلیغاتی بهین گیفت

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی