مهندسی صنایع ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد | industryna

بنابراین فارغ‌التحصیلان به هیچ عنوان در این رشته نباید نگران آینده کاری خود باشند. رشته مهندسی صنایع در کنار بازار کار مناسب از درآمد بالایی نیز برخوردار است. این بدین معنی است که این رشته دو فاکتور مهم بازار کار و درآمد مناسب را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

چرا باید مهندسی صنایع بخوانم؟

برای انجام این پروژه‌ها از حدود 2000 نفر نیروی متخصص شامل کارگران فنی ماهر ،تکنسینهای آموزش دیده و بیش از 300 نفر کارشناس با تجربه استفاده می‌گردد. شما می‌توانید برای داشتن هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد رشته‌های دانشگاهی به وبلاگ موسسه حرف آخر مراجعه کنید و برای اطلاع از آخرین اخبار کنکور بهکانال تلگرام حرف آخرمراجعه کرده و از آخرین اخبار کنکور مطلع شوید. با توجه به آخرین تغییرات کنکور سراسری، زیرگروه‌ها از کنکور حذف شده‌اند و رشته‌های گروه ریاضی در یک گروه قرار دارند.

  • شما می‌توانید برای داشتن هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد رشته‌های دانشگاهی به وبلاگ موسسه حرف آخر مراجعه کنید و برای اطلاع از آخرین اخبار کنکور بهکانال تلگرام حرف آخرمراجعه کرده و از آخرین اخبار کنکور مطلع شوید.
  • برنامه‌ریزی استراتژیک، طراحی برنامه‌ریزی کسب‌وکار، برنامه‌ریزی بازاریابی و… از جمله مواردی می‌باشد که فارغ التحصیلان این رشته قادر به انجام آن هستند.
  • آموزش بهبود مستمر یا کایزن و پیاده سازی آن در سازمان ها – کلیک کنید.
رویداد تخصصی «بازی‌های دیجیتال»، به همراه رویداد بازی‌سازی «گیم جم»، با معرفی سرویس «راویتو» ایرانسل برای فعالان حوزه گیم، توسط آکادمی ایرانسل برگزار شد. آموزش تکمیلی ویزیو – طراحی انواع نمودار و دیاگرام با Microsoft Visio –کلیک کنید. آموزش مقدماتی ویزیو – طراحی انواع نمودار و دیاگرام با Microsoft Visio –کلیک کنید. البته من فکر می‌کنم رشته‌ی مجله خبری صنعت بد و رشته‌ی خوب وجود نداره و نمی‌تونیم بگیم یک رشته از دیگری بهتر است. در واقع شما با انجام تست‌های شخصیت‌شناسی می‌توانید تا اندازه‌ای متوجه شوید که با توجه به ویژگی‌های شخصیتی‌تان کدام شغل‌ها برای شما مناسب می‌باشد. به کمک ونسیم می‌توانید مدل‌های پویا بسازید و رفتار متغیرهای مختلف را به کمک ابزارهای کاربردی این نرم‌افزار تحلیل کنید.

انواع بیمه ؛ آشنایی با قوانین و نکات انواع بیمه نامه ها

دروسی مثل کاربرد کامپیوتر در مهندسی صنایع، سیستم‌های اطلاعاتی مدیریت ، داده‌کاوی ، مبانی هوش تجاری از جمله درس‌هایی است که محصلین این رشته در حوزه‌ی فناوری طلاعات می‌آموزند. یکی از کاربردی‌ترین دروسی که مهندسین صنایع در طول دوران تحصیل خود می‌آموزند، درس تحقیق در عملیات می‌باشد. در واقع هدف اصلی این علم بهره‌گیری از مدل‌سازی ریاضی و حل آن برای مسائل واقعی پیرامون ماست.

ایرانی‌ترین فاز پارس جنوبی در آستانه بهره‌برداری

برخی شرکت‌ها برای استخدام مهندس صنایع در نقش‌های مدیریتی و ارشدتر، مدرک ارشد و یا بالاتر را درخواست می‌کنند که ممکن است در شاخه‌های مختلف صنایع باشند. اولین و مهم‌ترین تغییر کنکور سراسری در سال 1402 حذف دروس عمومی از کنکور است. این بدین معنی است که داوطلبان در کنکور سراسری به سوالات دروس عمومی ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، دین و زندگی و عربی پاسخ نمی‌دهند. البته دروس عمومی به طور کلی از برنامه درسی داوطلبان حذف نمی‌شوند.

http://amdmag.ir

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی