معرفی و دانلود PDF کتاب اصول نسخه خوانی از صفر تا صد بر اساس آخرین مرجع کامل داروهای ژنریک ایران فاطمه قاسمی کتابراه

مدرک ارائه شده پس از پایان دوره ها برای اولین بار ارائه میشود که دائمی، رسمی و قابل ترجمه می باشد که دارای فرصت شغلی جهت علاقمندان به کار در داروخانه ها بوده و مباحث توسط دکترای داروساز تدریس می شود. تدریس شده و کارگاه نسخه خوانی نیز همراه با کار با نرم افزار در داروخانه ارائه می شود. در دوره آموزش تکنسین داروخانه شما می توانید با دسته بندی کلیه داروها آشنا شده و توانایی لازم را در زمینه قفسه چینی داروخانه به دست آورید.

شرایط مهاجرت با مدرک تکنسین داروخانه

بسته به نوع مدرک که شامل بین المللی، گواهینامه های معتبر کشورهای اروپایی و مورد تایید وزرات بهداشت و … هزینه ها متفاوت است. یا دستیار داروخانه از جمله ارائه دهندگان خدمات درمانی هستند که در داروخانه ها تحت نظارت مستقیم پزشک داروخانه فعالیت می کنند. برای دریافت سوالات دوره های قبل و اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید. یک نسخ خوان باید کمبود های دارویی موجود در انبار را بررسی کرده و در صورت کمبود، آن ها را سفارش دهد. بعد از این دوره افراد وارد بازارکار شده و به ارائه خدمت می پردازند.

همچنین شما به عنوان یک تکنسین داروخانه مهارت های لازم جهت فعالیت در این موقعیت شغلی را بدست می آورید. در این ابتدای این مقاله فرمی جهت ثبت نام فراگیران قرار داده شده است که می توانید با تکمیل فرم ثبت نام در دوره های حضوری و آنلاین تکنسین داروخانه شرکت نمایید. متقاضیان می توانند فرم ثبت نام تکنسین داروخانه را در مقاله تکمیل نماید تا کارشناسان از طریق وب سایت یودکسی به صورت رایگان با آن تماس حاصل نمایند.

ثبت نام دوره تکنسین داروخانه

دوره تکنسین داروخانه، به داروساز کمک می نماید تا داروهایی را که بیمار سفارش می آموزش تکنسین داروخانه دهد آماده کند. تکنسین داروخانه وظیفه دارد تا داروها را با هم مخلوط نماید و نسخه ها را از بیمار دریافت نماید. در حقیقت در داروخانه‌های بزرگ که همه روپوش سفید می‌پوشند، تمایز تکنسین داروخانه یا نسخه خوان از دکتر داروساز کمی سخت است.

  • همچنین شما به عنوان یک تکنسین داروخانه مهارت های لازم جهت فعالیت در این موقعیت شغلی را بدست می آورید.
  • پس از پایان دوره تکنسین داروخانه، به هنرجویان مدرک دوزبانه مجتمع فنی تهران ارائه می دهند.
  • تکنسین داروخانه در پایان این دوره قادر است تمام داروهای گیاهی را شناسایی کند.
  • به این هم توجه داشته باشید شما پس از گذراندن دوره گواهینامه (مدرک) قابل استعلامدانشگاهیبه علاوهمدرک URS انگلستانبا مهر و هولوگرام دریافت می کنید.
  • تکنسین باید مهارت سازماندهی خوبی داشته باشد تا همزمان که کارهای محوله داروساز را انجام می‌دهد، بتواند به مشتریان و بیماران هم کمک کند.
  • تکنسین داروخانه فردی آموزش‌دیده است که عموماً وظیفه نسخه‌خوانی و تحویل دارو به مراجعه‌کننده را بر عهده دارد و به دکتر داروساز در ساخت دارو کمک می‌کند.
معرفی و دانلود PDF کتاب اصول نسخه خوانی از صفر تا صد بر اساس آخرین مرجع کامل داروهای ژنریک ایران فاطمه قاسمی کتابراه

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی