معرفی باربیکیو گازی و ذغالی و بررسی مزایا و معایب آنها فروشگاه اینترنتی مهام مارکت I تجربه یک خرید آسان و مطمعا با تضمین بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت | villasaze

برای مثال نوع باربیکیو گازی با گاز تامین می شود و باربیکیو ذغالی هم با ذغال. کباب کردن بر روی هر کدام از انواع آنها ترفند های خاصی را به همراه دارند. بسیاری از انواع ذغالی را به دلیل طعم دودی به دیگر مدل ها ترجیح می دهند. باربیکیو صنعت کاران مدل san80 دارای ویژگی هایی چون دو المنت، قابلیت تنظیم حرارت، توان مصرفی ۵ و سوئیچ ایمنی میباشد. ابعاد باربیکو نسبتا متوسط است و برای بالکن هایی با ابعاد کوچک گزینه ی خوبی میباشد. همچنین این مدل دارای چراغ نمایشگر میباشد و باتوجه به جنس بدنه ای که دارد شستشوی ان به آسانی امکان پذیر است.

معرفی باربیکیو گازی و ذغالی و بررسی مزایا و معایب آنها فروشگاه اینترنتی مهام مارکت I تجربه یک خرید آسان و مطمعا با تضمین بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت | villasaze این مدل درب محافظی دارد که می‌توانید در حین یا پس از پایان کار آن را ببینید. بهتر است ابعاد دستگاه را بنا به نیاز در نظر بگیرید و به اندازه‌ی محل نصب آن هم توجه نمایید. در روش پختنِ باربیکیو گوشت را پیش از قرار دادن در دستگاه با موادی نظیر آبلیمو و ادویه‌جات گوناگون طعم‌دار می‌کنند. این شیوه طبخ مرهون وسیله‌ای کارا و پر مصرف به نام‌های کباب‌پز، منقل و باربیکیو است که در ادامه مطلب در این زمینه صحبت خواهیم کرد.

نکات مهم برای انتخاب و خرید باربیکیو

برخی مدل‌ها دارای رنگ‌بندی می‌باشند اما قالب محصولات موجود در این زمینه مشکی رنگ می‌باشند. ویژگی‌هایی چون دسته دار بودن، سینی کناری، کابینت و… در برخی از بهترین باربیکیو‌های خانگی نیز دیده می‌شود. باربیکیو مه‌فام مدل 4450یکی دیگر از انواع کباب پز گازی مدل ۴۴۵۰ برند مه‌فام است که دیواره‌ای بلند داشته و با وجود هود در قسمت بالای آن، طراحی متفاوتی دارد که می‌توانید روی ایوان یا پشت‌بام خانه نیز از آن استفاده کنید. برند فازنهایت با تولید یک کباب پز گازی ۷ شعله دیگر که با گاز شهری و کپسول کار می‌کند، امکان پخت برنج یا آماده کردن هم‌زمان چای را برای شما فراهم آورده است. ازآنجاکه برخی افراد باربیکیو زغالی را برای خانه گزینه مناسبی نمی‌دانند، به سمت کباب پز و باربیکیوهای گازی و برقی می‌روند.

  • مزیت باربیکیو نسبت به کباب پز ها داشتن اپشن های زیاد مخصوص پخت و پز است و کار شما را بسیار راحت تر می کند.
  • ابعاد باربیکو نسبتا متوسط است و برای بالکن هایی با ابعاد کوچک گزینه ی خوبی میباشد.
  • با توجه به اهمیت حفظ ارزش‌های مواد غذایی در روند پخت و پز، امروزه انواع روش‌های پخت سالم و جدید مورد استفاده قرار می‌گیرد.

و سایر نکاتی که در این راهنمای خرید به آن اشاره کردیم، جزو مواردی هستند که هنگام خرید این محصول باید مورد توجه قرار گیرند. سرعت بالای گرم شدن آن به صرفه‌جویی در وقت کمک زیادی خواهد کرد، اما به علت زودتر سرد شدن آن، نمی‌توانید غذاهایی همچون استیک بر روی آن طبخ کنید. اگر بارها از خرید اینترنتی خود رضایت کافی را نداشته اید، با بررسی مطالب سایت شما می توانید دید بهتری در مورد خرید یا نخریدن محصولات به دست آورید. گروه تجهیز آریا تلاش نموده تا بهترین باربیکیو های اقتصادی را با طراحی جدید عرضه نمایید.

فر جوجه گردان 6 سیخ گیربکس دار

همچنین از این ظرف با ریختن روغن درون آن میتوان برای سرخ کردن مواد غذایی مانند ماهی یا مرغ باربی کیو استفاده کرد. دریچه‌های اطراف بدنه موجب گردش بهتر هوا، روی ذغال‌ها شده و در بهبود عملکرد آن بسیار موثر است. اما باربیکوهای ذغالی به دلیل اینکه دمای بالایی داشته و دیرتر نیز سردتر می‌شوند غذا را نرم و آهسته می پزند و طعم دودی به آن می بخشد.

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی