مرد عنکبوتی در بازی GTA San Andreas

فروشگاه کمیک کلاب فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۰ در زمینه واردات و فروش اسباب بازی های اورجینال و برند بدون واسطه شروع کرده است. با این حال، هنگام مواجهه با جاودانگان بیشتر از هر چیز در این زمینه کنجکاو بودم که آیا ژائو که در سرزمین آوارهها و سوارکار سبک فیلمسازی خود را به نوعی شیوهی شاعرانه منحصربهفرد تعریف کرده بود، رگههایی از آن حالت را به جهان بلاکباسترها منتقل میکند یا خیر. عموم بازخوردهای داستان وست ساید مثبت بود و کارگردانی اسپیلبرگ، فیلمنامه کوشنر، موسیقی، سبک فیلمبرداری و اجراهای بازیگران فیلم بسیار تحسین شدهاند. واضح است که ژائو با حضور در این پروژه، تصمیم گرفت سبک بسیار رسا و خاص خود را کنار بگذارد و شیوههای توضیحی و توصیفی بسیار متعارف و سرراست فیلمسازی مارول را سرلوحه کار قرار دهد.

در خلاصه داستان رسمی فیلم جاودانگان آمده: «پنج هزار سال پیش از میلاد، ده ابرقهرمان انساننما، معروف به جاودانگان (اترنالز) توسط سلستیال آریشم از سیارهی خود، المپیا برای محافظت از بشریت در برابر همتایان شیطانی خود یعنی منحرفان (Deviants) به زمین فرستاده میشوند. طی هزاران سال، جاودانگان از انسانها در برابر خطرات ناشی از این موجودات محافظت کردهاند، اما اجازه نداشتند در رشد جمعیت جهان مداخله کنند. مرد عنکبوتی بعنوان یکی از از لبریز طرفدار ترین شخصیت های فیلم های سینمایی و انیمیشن مطرح بوده است.علاقه کودکان به ابر قهرمان ها امری طبیعی است و دوست دارا هستند تا شبیه به آنان باشند.از این رو بخش اعظم کودکان اهمیت دیدن این کلیپ ویدیو ها علاقمند می شوند تا یک ست لباس مرد عنکبوتی را داشت باشند تا بتوانند اساسی آن بازی لباس مرد عنکبوتی کودک گانه سیاه کنند. The Kingpin با کمپین روان و بدون مکالمهاش یکی از استانداردهای طلایی بازی های مرد عنکبوتی را شکل داد. لباس مرد عنکبوتی بچه گانه فرصت بازی های هیجان انگیزی را به کودک خواهد داد.

لباس مرد عنکبوتی یا لباس اسپایدرمن با الگوبرداری از لباس اصلی این شخصیت و مناسب برای بچه ها طراحی شده است. بازی Spiderman داستانکهای فرعی هم در خود گنجانده که برای ماموریتهای فرعی ساخته و پرداخته شده و بسان اکثر بازیهای Sandbox یا همان جهان آزاد، آنچنان قدرت ندارند. در ابتدا سه گانهای به کارگردان سم ریمی ساخته شد که توبی مگوایر در نقش اصلی این فیلم بازی میکرد. خیاطی نیز به عنوان یکی از مهم ترین عوامل انتخاب لباس اسپایدرمن برای کودکان شناخته می شود. به همین دلیل ، فروش آنلاین تی شرت به ویژه برای کارآفرینان و هنرمندانی که به دنبال راهی نسبتاً ارزان برای شروع کار هستند ، به یک انتخاب محبوب تبدیل لباس مرد عنکبوتی را میخوام شده است. اما این طلسم به درستی اجرا نمیشود و پایداری زمان و مکان برهم میخورد. در ادامه عواقب اجرای طلسم را میبینیم و دکتر استرنج و پارکر درمییابند با انجام این کار بازدیدکنندگان (افراد شرور) از دنیاهای دیگر به دنیای «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» راه پیدا کردهاند و این سرآغاز اتفاقات هیجانانگیز فیلم است. همچنین برای اجرای این بازی به ۷۵ گیگابایت فضای ذخیرهسازی نیاز خواهید داشت.بازی Marvel’s Spider-Man Remastered در تاریخ ۱۲ اوت (۲۱ مرداد) برای کامپیوتر عرضه خواهد شد.

در متاکریتیک و راتنتومیتوز به ترتیب بر اساس ۵۵ و ۱۷۳ بررسی امتیاز ۹۵ از ۱۰۰ و ۶۱ از ۱۰۰ برای جدیدترین ساختهی ریدلی اسکات به ثبت رسیده است. اکران «رزیدنت ایول: به راکون سیتی خوش آمدید» از ۲۶ روز قبل در بازارهای جهانی هم آغاز شده و بر اساس آمار باکس آفیس موجو سهم آن از سینماهای اروپا و آسیا هم تنها ۱۴٫۹ میلیون دلار بوده است تا مجموع فروش آن به رقم ناامید کنندهی ۳۱٫۶ میلیون دلار برسد. او ادامه می دهد: «جدی ترین آسیب دیدگی ام بر می گردد به دو سال پیش در جریان تمرینات آمادگی برای مسابقات جهانی. در این نسخه از بازی، بازیکن میتواند در هر زمان و بنا به دلخواه خود، لباس سیاه مرد عنکبوتی را به تن کند و با خصوصیات آن لباس، ماجراهای بازی را به پیش ببرد. بازی لیدی گاگا در این فیلم توجه بسیاری از سینمادوستان را به خود جلب کرد و به خاطر آن در نودویکمین دورهی جوایز اسکار، نامزد جایزهی بهترین بازیگر زن نقش مکمل شد. او حتی قادر است تا به میل خود، سیمبیوتهای جدیدی را از خلاء خلق کند.

با این حال، واقعا جای تاسف است که بقیه فیلم همانند این صحنه عالی نیست. «کوچه کابوس» (Nightmare Alley) فیلم جدید گیرمو دل تورو با عملکردی قابل قبول و کسب ۲٫۸ میلیون دلار از سینماهای آمریکا در مکان پنجم جای گرفته است. فیلم کوچهی کابوس یازدهمین ساختهی دل تورو است که در آن بردلی کوپر در نقش استَنتون «استن» کارلایل، مرد جوان جاهطلبی ظاهر میشود که بهخوبی میداند چگونه مردم را تحت تأثیر قرار دهد. هر چند مرد عنکبوتی دشمنان خطرناک زیادی دارد اما ونوم جایگاه خاصی بین آنها به خود اختصاص داده؛ چون جزو معدود کسانی است که هویت واقعی اسپایدی را میداند.

کلیفورد سگ قرمز بزرگ با بازی جک وایتهال، داربی کمپ، تونی هیل، سینا گیلری، دیوید آلن گریر و راسل وانگ بر اساس مجموعه کتابهای کودکانه به همین نام اثر نورمن بریدول ساخته شده است. برای کلیفورد سگ قرمز بزرگ در متاکریتیک و راتنتومیتوز به ترتیب بر اساس ۲۱ و ۸۷ بررسی امتیاز ۵۵ از ۱۰۰ و ۵۵ از ۱۰۰ به ثبت رسیده که نشان میدهد این فیلم حداقل در نظر منتقدان چندان قابل اعتنا نیست. بر اساس اطلاعات منتشر شده این فیلم در ابتدا شروعی آرام خواهد داشت، اما رفته رفته ماجرا رنگ و بوی جنایی و تاریکی به خود میگیرد و در انتها شاهد قتل و خشونت خواهیم بود. شما نیز با توجه به این سایزبندی، بهترین و مناسب ترین سایز را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید.

هستند که طرح های روی لباس تا حد امکان طبیعی و واقعی است و به نوجوان شما خواهد داد. از میان بازیگران فیلم جدید مرد عنکبوتی میتوان به تام هالند، جیمی فاکس، زندیا کلمن، بندیکت کامبربچ، آلفرد مولینا، جیکوب باتالون جی. چه کار دیگری میتوان کرد؟ بخش زیادی از قصه در یک شب اتفاق میافتد که میتوان آن را شبی سرنوشتساز و تلاشی مستمر برای فرار از دست انسانهایی دانست که ویروس تی آنها را به هیولا تبدیل کرده است. اوون گلایبرمن منتقد ورایتی در بخشی از نقد خود برای جاودانگان نوشته است: «کلویی ژائو اولین کارگردانی نیست که از یک سینمای مستقل پرشور که آثارش با بودجهی متوسط ساخته میشود به سوی استودیوهای بزرگ و صندلی کارگردانی یک فیلم ابرقهرمانی حرکت کرده است. او خاطره ای از اولین آسیب دیدگی اش برای مان تعریف می کند: «اولین آسیب جدی من پیچ خوردگی شدید مچ پا در چند سال پیش بود. جاودانگان اولین فیلم مارول است که نظر مثبت کمتر از ۶۰ درصد منتقدان را جلب کرده است.

«شکارچیان روح: زندگی پس از مرگ» به کارگردانی جیسون رایتمن و با بازی کری کون، فین ولفهارد، مکینا گریس و پل راد دنبالهای برای فیلمهای «شکارچیان روح» محصول ۱۹۸۴ و «شکارچیان روح ۲» محصول ۱۹۸۹ به شمار میرود و داستان آن دربارهی یک مادر مجرد و دو فرزندش است که پس از نقل مکان به شهری کوچکی، متوجه ارتباط خود با شکارچیان روح اصلی و میراث مخفیانهای که پدربزرگشان از خود به جا گذاشته میشوند. تا سال ۱۹۹۹، سونی پیکچرز انترتینمنت حقوق فیلم این شخصیت را به دست آورد و تا سال ۲۰۱۴ دو مجموعه فیلم ساخت که عبارت اند از: سهگانه فیلمهای مرد عنکبوتی سام ریمی (۲۰۰۲-۲۰۰۷) با بازی توبی مگوایر و فیلمهای مرد عنکبوتی شگفتانگیز مارک وب (۲۰۱۲-۲۰۱۴) با بازی اندرو گارفیلد.

برای این فیلم ابرقهرمانی تا به این ساعت در راتنتومیتوز و متاکریتیک به ترتیب بر اساس ۳۷۰ و ۶۰ بررسی امتیاز ۴۷ از ۱۰۰ و ۵۲ از ۱۰۰ به ثبت رسیده تا بیستوششمین فیلم جهان سینمایی مارول به ضعیفترین آنها از نظر منتقدان تا به امروز تبدیل شود. برای فیلم «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» تا به این ساعت در متاکریتیک و راتنتومیتوز بر اساس ۵۸ و ۲۹۹ بررسی امتیاز ۷۱ از ۱۰۰ و ۹۴ از ۱۰۰ به ثبت رسیده است. برای انیمیشن افسون تا به این ساعت در راتنتومیتوز و متاکریتیک بر اساس ۱۰۸ و ۳۳ بررسی امتیاز ۹۳ از ۱۰۰ و ۷۵ از ۱۰۰ به ثبت رسیده است که نشان میدهد با پویانمایی قابل اعتنایی مواجه هستیم. در راتنتومیتوز و متاکریتیک برای داستان وست ساید تا به این ساعت بر اساس ۲۵۰ و ۵۷ بررسی به ترتیب امتیاز ۹۳ از ۱۰۰ و ۸۶ از ۱۰۰ به ثبت رسیده است.

قهرمان اصلی «پوشیا: ظهور – بخش اول» راننده کامیون جوانی به اسم پوشیا راج است که در جنگلهای شمال هندوستان وارد ماجراهای پیچیدهای در خصوص قاچاق چوب صندل قرمز میشود و در این بین همانند اغلب فیلمهای هندی رگههای عاطفی و احساسی نیز به داستان اضافه خواهد شد. بدین ترتیب سام ریمی سه گانه اسپایدرمن را بین سال های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۷ ساخت و در دهه بعد، همکاری بین ریمی و کلمبیا پیکچرز به خاطر شلوغ بودن برنامه کاری ریمی و تفاوت دیدگاه، به پایان رسید. در دهه ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ بود که توبی هوپر و جیمز کامرون نتوانستند یک فیلم سینمایی بزرگ را با استفاده از این شخصیت بسازند زیرا حقوق مربوط به فیلم مرد عنکبوتی همواره در حال دست به دست شدن بوده و کمپانی های فیلمسازی نمی خواستند هزینه زیادی برای ساخت آن بکنند. مثل همیشه شخصیت جذاب مرد عنکبوتی کسی نیست جز “پیتر پارکر” که از نکات جذاب بازی میشود به این اشاره کرد که شما قادر خواهید بود لباس شخصیت “پیتر پارکر” را به تن کرده و در مکان های مختلفی این بار به عنوان “پیتر پارکر” نه مرد عنکبوتی حضور پیدا کنید. در طول نسلهای مختلف بازی، تلاشهای مختلفی برای ساخت بازیهای مختلف با محوریت اسپایدرمن دیدهایم؛ برخی از این تلاشها از بقیه بهتر بودهاند، در حالی که اکثر آنها چنگی به دل نمیزند و بیشتر با هدف فروش به مخاطبی که اسپایدرمن را میشناسد ساخته شدهاند.

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی