لیست دروس و کتاب های ترم اول پزشکی | دراگمد

لازم به ذکر است اندازه گیری قد و BMI در زمان بررسی مدارک انجام می شود و در صورتی که داوطلبی دارای شرایط تعیین شده نباشد، از دیگر مراحل استخدام از جمله مصاحبه حذف شده و حق اعتراض نیز نخواهد داشت. _ داوطلبانی که دارای BMI در محدوده تعیین شده نمی باشند و نسبت به این مسئله معترض هستند، مطابق با دستورالعمل مربوطه به منظور انجام تست “بیوالکتریک امپدانس” معرفی می شوند و تصمیم نهایی در خصوص آن ها براساس نتیجه تست انجام می پذیرد. _ مشمولین قانون مذکور در رشته های دارای طرح اجباری، لازم است دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه باشند. 9 – داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت و همچنین بازنشسته دستگاه‌های اجرایی باشند.

کتاب استخدامی کامپیوتر ICDL کاظم زرین انتشارات امید انقلاب

در ادامه در هر مبحث به‌صورت مجزا سوالات مهم و پر تکرار با هدف یادگیری بهتر موضوع و آشنایی با نحوه پاسخ دادن به سوالات آورده شده‌اند. در این قسمت از سایت طاقچه سعی کردیم مجموعه‌ای از کتاب های پزشکی ویژه دانشجویان و متخصصین این رشته فراهم کنیم. کتاب های تخخصی رشته های مرتبط با پزشکی با توجه به حجم استفاده از تصاویر و همچنین هزینه‌بر بودن فرایند ترجمه و یا تالیفشان معمولا گران قیمت هستند. در سال‌های اخیر به همت ناشران مختلف کتب پزشکی، امکان دسترسی به نسخه الکترونیکی کتاب های تخصصی علوم پزشکی هم فراهم شده است. از جمله نشرهایی که کتاب‌هایشان به صورت الکترونیکی تهیه شده‌اند، می‌توان به نشر دکتر احمدی، پارسیان طب، اشراقیه، تیمورزاده، مولفین طلایی، پشتیبان و مدرسه اشاره کرد. خردمندان اسلامی نیز در گذشته وارد این حوزه شده‌اند و اگر قصد مطالعه‌ی بهترین کتاب طب سنتی اسلامی را دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم با دانلود کتاب درمان گیاهی با روش ابوعلی خبر پزشکی سینا شروع کنید.

  • _ داوطلبان دارای گواهینامه (ب 1) در صورت قبولی در آزمون، می بایست تعهد محضری مبنی بر تحویل اصل گواهینامه پایه دوم تا پایان یک سال پس از تاریخ برگزاری آزمون ارائه دهند و در صورت عدم ارائه آن در زمان تعیین شده، استخدام افراد باطل می گردد.
  • همچنين تنها پايگاه معتبر اطالع رساني اختصاصي درخصوص آزمون استخدامي نفت صرفاً پايگاه مذكور بوده و هيچگونه مسئوليت و پاسخگويي در قبال مطالب مندرج در ساير پايگاههاي اينترنتي بر عهده اين شركت نخواهد بود.
  • از جمله نشرهایی که کتاب‌هایشان به صورت الکترونیکی تهیه شده‌اند، می‌توان به نشر دکتر احمدی، پارسیان طب، اشراقیه، تیمورزاده، مولفین طلایی، پشتیبان و مدرسه اشاره کرد.
  • ژنتیک پزشکی امری یکی از بهترین کتابهای رفرنس علوم پایه پزشکی است که دانشجویان را به‌طور کامل با مفاهیم مورد نیازشان آشنا می‌کند.
سلام اگر سر فصل های کتاب رو نگاه کرده باشید، صحبتی در این مورد نشده. کتاب به چاپ دوم رسیده و قیمت چاپ افزایش یافته و طبیعتا قیمت پشت جلد هم بالا میره. قبل افزایش قیمت هم چند دفعه اعلام کردم تا با قیمت قبلی تهیه کنید. بهتره قبل از کامنت گذاشتن و تهمت زدن یکم فکر کنید و بعد نظرتون رو اعلام کنید. پکیج سوالات پروگنوز جدید ترین منبع جامع برای تست های علوم پایه هستش که در ادامه توضیح مختصری در مورد این پکیج میدیم.

لیست دروس و کتاب های ترم اول پزشکی | دراگمد

جنین شناسی لانگمن یکی از اولین کتاب هایی است که دانشجویان پزشکی با آن آشنا میشوند . یکی از بهترین ترجمه های این کتاب ترجمه ی دکتر مهدی زاده میباشد . یکی دیگر از نقاط قوت این کتاب خلاصه فصل‌های مختصر‌، نمودار ها و مباحث کلینیکی‌، مشکلات بالینی و شیوه نوشتن واضح و مختصر است که باعث می‌شود موضوع در طی دوره‌های مختلف، برای دانشجویان گیرا و جذاب باشد. برای خرید و دانلود کتاب های پزشکی در طاقچه فقط کافی است در میان قفسه‌های زیر کمی جستجو کنید و کتاب مناسب با تخصص و یا آزمون خود را انتخاب کنید و سپس نمونه‌ی آن را بخوانید. پس از خرید کتاب را می‌توانید مستقیما در قسمت «کتاب‌های من» پیدا کنید.

کتاب “یک قدم تا پزشکی” + پست

در اوایل کتاب که بودم حس کردم واقعا یکسری موقعیت ها از ابتدایی تا دبیرستان بطور کامل درک شده . استفاده از تجربه های گفته شده در این کتاب و عمل در کنار اون قطعا مسیر درستی رو برای ما رقم خواهد زد… می باشد.اگر برای دریافت این محصول عجله دارید در بخش یادداشت سفارش مشتری هنگام خرید، “دریافت از طریق پیک” را بنویسید تا بخش ارسال سفارشات به آن رسیدگی نماید. با توجه به استقبال بی نظیر دانشجویان، این کتاب در چاپ مجدد می باشد که میتوانید از طریق پیج اینستاگرام، واتساپ، تلگرام از آغاز فروش مجدد این محصول مطلع شوید. در صورتی که داوطلبان در هر یک از موارد شرکتی و یا قراردادی شاغل بوده و بر اساس دستورالعمل های مربوطه، به اشتغال دیگری تبدیل وضع شده اند (اشتغال به صورت مستمر)، می توانند از حداکثر 15 سال ارفاق استفاده نمایند.

دانلود کتاب ۴۰ هفته بارداری سالم و بی‌دردسر

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی