قیمت و سفارش چاپ لیبل پشت چسب دار چاپ فوری و ارزان لیبل چسبی چاپ هفت | سایت زوم لایف

با این حال پیشنهاد می شود که برای حمایت از کالای ایران اقدام به خرید کاغذ پشت چسب دار ایرانی نمایید. شما می توانید با تماس با تهران پرینت جهت دریافت قیمت کاغذ پشت چسب دار a4 و a5 و a3 ، و همینطور قیمت خرید کاغذ یادداشت چسب دار نیز با ما تماس بگیرید. کاغذ های پشت چسب دار در سایز ها و ابعاد مختلفی و در جنس های مختلفی تولید می شوند. قیمت روز کاغذ پشت چسب دار همواره دچار تغییر است پس نمی توان آن را به صورت ثابت گفت. کاغذ گلاسه نیز که نوع دیگر جنس کاغذ مورد استفاده در تولید کاغذ پشت چسب دار می باشد دارای کیفیت بالا و بهتر نمایش دادن رنگ می باشد. برای سفارش خرید کاغذ پشت چسب دار همین حالا تماس بگیرید تا از تحفیف فروشگاه ما برخوردار شوید ، در غیر این صورت خواندن ادامه مقاله را برای شما پیشنهاد می کنیم.

  • این محصول در صنایع شوینده ها ، صنایع آرایشی و بهداشتی ، صنایع لبنیات و … مورد استفاده قرار می گیرد و به راحتی می توانید اطلاعات خود را روی این محصول چاپ کرده و روی محصول مورد نظر بچسبانید .
  • خرید کاغذ یادداشت چسب دار سایز A4 ، کاغذ پشت چسب دار لیزری مات میرا ، کاغذ پشت چسب دار مات جوهرافشان میرا.
  • رول‌های آن معمولاً برای چاپخانه‌ها و شرکت‌های طراحی مورد استقبال است تا از آن برای چاپ استفاده کنند.

سطح سیلیکونی این کاغذ ها می تواند به رنگ زرد یا سفید در دسترس باشد اهمیت کیفیت بالا در این برچسب ها بسیار بالاست و برای این که کار نهایی با کیفیت و زیبا باشد باید در زمان انتخاب نوع کاغذ دقت فراوانی به عمل بیاید. برای انجام این کارمیتوان  از قیچی و یا دستگاه‌های خاصی مانند دستگاه برش‌ کاغذ استفاده نمود. برش لیبل باید با دقت انجام شود تا لیبل‌ها به درستی و تمیز جدا بشوند و همچنین برای جلوگیری از آسیب دیدن لیبل در هنگام برش، باید از ابزارهای مناسب و کیفیت بالا استفاده کرد.

به طور مثال از کاغذ پشت چسب‌دار براق برای چاپ لیبل‌ها استفاده می‌شود. استفاده از کاغذ پشت چسب دار رولی در صنایع مختلف بسیار رایج است، از جمله صنایع بسته‌بندی، حمل و نقل، لوازم التحریر، تبلیغات و مارکتینگ، برچسب‌زنی صنعتی و غیره. با استفاده از این کاغذ، می‌توانید لیبل‌ها و برچسب‌های خود را سفارشی سازی کرده و به راحتی روی محصولات خود چسبانده و نمایش دهید. سایز کاغذهای پشت چسب دار به صورت برگ‌های ۲۰۰ برگی ارائه می‌شود و هر برگ ابعاد ۷۰ × ۵۱ سانتیمتر یا معادل ۷۰۰ × ۵۱۰ میلیمتر را زوم لایف دارد.

کاغذ یادداشت چسب دار کورس کد 45121

برای خرید کاغذ پشت چسب دار مات می توانید از روش های قبلی استفاده کنید و ما با تماس بگیرید. فقط توجه داشته باشید که این کاغذ شرایطی متفاوت با سایر کاغذ ها دارد. باید بدانید که کاغذ های پشت چسبدار در ابعاد مختلفی تولید می شوند.

اگر در مورد خرید کاغذ پشت چسب دار تردید دارید می توانید سری به فروشگاه کاغذ و مقوا ما بزنید تا از سایر محصولات ما نیز دیدن کنید. رول پشت چسب‌دار گلاسه ، کاغذ پشت چسب دار A4 براق ایرانی ، کاغذ پشت چسب دار براق سایز A4. کاغذ پشت چسب دار براق سایز A4 بسته 100 برگی ، کاغذ پشت چسب دار مات سایز A4 بسته 100 برگی. قیمت فروش کاغذ پشت چسبدار انواع مختلفی دارد و قیمت آن روز به روز در حال تغییر و بالا پایین رفتن است.

تماس با ما

قیمت و سفارش چاپ لیبل پشت چسب دار چاپ فوری و ارزان لیبل چسبی چاپ هفت | سایت زوم لایف

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی