فروش تلویزیون شهری با بهترین قیمت طراحان نور و نمایش | asilight

اجاره تلوزیون های بزرگ شهری برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا قیمت اجاره با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید . تراکم تصویر با جمع پیکسل های عمودی و افقی معین می شوند و هرچه این تراکم تصویر بیشتر باشد، کیفیت افزایش می یابد. آزمایش فعالیتهای تبلیغات شهری بر روی مصرف کنندگان تا ببینید کدام روشها بیشترین تأثیر را بر مصرف کنندگان دارند. اما از طرف دیگر بسیاری از شرکت ها از نوع تاثیری که بر الگوی فروش خود دارند آگاهی ندارند. شرکت ها یا خدماتی که قبلاً ناشناخته بودند و هیچ تأثیری در بازار اقتصادی نداشتند ، اکنون تقاضای زیادی برای محصولات و خدمات خود از طریق رسانه ها و فناوری اطلاعات ایجاد می کنند.

احتمالا شما هم برای تبلیغ محصولات خود بارها بنرها یا بیلبوردهای عظیم الجثه با هزینه‌های هنگفتی سفارش داده‌اید که بعد از بازه تبلیغات بلاستفاده مانده‌اند. تلویزیون شهری این مشکل را نیز برطرف کرده است، زیرا شما با خرید تلویزیون می‌توانید محتواهای تبلیغ خود را در بازه‌های زمانی مشخصی تغییر دهید. به عنوان نمونه امکان تبلیغ محصول با توجه به تقویم مناسبتی یا تغییر فصل نیز وجود دارد. مدل آنلاین از تلویزیون شهری به سیستم های شبکه ای وایرلس متصل شده و به صورت زنده تصاویر و فیلم را در صفحه نمایش پخش خود پخش می کند.

کاریابی

تلویزیون شهری از کنارهم قرار گرفتن تعداد زیادی ماژول ال ای دی، کارت کنترل، پاور سوئیچینگ در یک کابینت تشکیل می شود و هنگامی که چندعدد کابینت در کنارهم قرار بگیرند می توانند بصورت هماهنگ عمل کنند و یک تصویر یکپارچه تلویزیون شهری سیار یا پرتابل را نمایش دهند. پیشنهاد نورو نما برای شما که می خواهید دیده شوید و سطح خود را به نسبت رقبای خود بالاتر ببرید این است که حتما از تلویزیون های شهری بصورت هدفمند و تخصصی در سطح شهر یا کشور استفاده کنید. استفاده از تلویزیون شهری به تنهایی نمی تواند موثر باشد چرا که نیاز است تا از محتوای نمایشی خود کاملا مطمئن شوید. اگر هنوز نمی دانید که چگونه می توانید از تلویزیون شهری استفاده کنید و یا اینکه نیاز دارید با نمایندگی اصلی نصب و فروش تلویزیون شهری ارتباط بگیرید، حتما با شرکت نور و نما ارتباط بگیرید تا شما را بصورت رایگاه راهنمایی و مشاوره دهد . مطمئنا تا به حال در میادین مهم شهر یا در تقاطع‌های پر رفت‌وآمد نمایشگرهای بزرگی را دیده‌اید که در بالای ارتفاع قرار داده شده است.

  • سایت ما بعلت وارد کننده بودن اجازه درج قیمت به صورت مستقیم را ندارد و در صورت نیاز به استعلام قیمت با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.
  • به عنوان نمونه امکان تبلیغ محصول با توجه به تقویم مناسبتی یا تغییر فصل نیز وجود دارد.
  • اگرچه تلویزیون های شهری را به نام نمایشگر تبلیغاتی نیز می‌شناسند، اما باید بدانید که تبلیغ کالا و خدمات شرکت‌های مختلف تنها کاربرد آن نیست.
  • در این مرحله با استفاده از پنل‌های کامپوزیت پایه نمایشگر و بدنه نما می‌شوند، تا تلویزیون تبلیغاتی شهری به لحاظ ظاهری زیبا شود.
اتصال همراه با امنیت بسیار بالا، از راه‌دور بر بستر شبکه‌های وایرلس و رادیویی. LED lamp نوعی از لامپ‌های حالت جامد است که از تکنولوژی دیود نورافشان استفاده می‌کند و به عنوان منبع… ویدیو وال صفحات حساسی دارند که در کنار سنگین بودن آنها ، نیازمند دقت در حمل ونقل می باشند. مناسب برای فضای سرباز مانند خیابان ها، میادین، پارک ها، بزرگ راه ها و به صورت کلی برای اماکن سر باز و متحمل برای تغییرات جوی و بارش می باشد.

طراحان نمایش نور و نمای ایرانیان

قبل از هرچیزی نگاهی به برخی از پروژه های تلوزیون شهری که توسط شرکت راویارالکترونیک انجام شده میندازیم. از این نوع نمایشگرها می توان در مکان های تفریحی و ورزشی برای نمایش انواع مسابقات ورزشی، فیلم و غیره استفاده کرد تا مشتریان بتوانند علاوه بر تفریح به تماشای فیلم یا برنامه مورد علاقه خود بپردازند. ابعاد نمایشگر بزرگ شهری نیز نسبت به تقاضا و هدف مشتری قابل تغییر است و هیچ محدودیتی ندارد. کسب و کار یک سازمان است که برای فراهم کردن کالا و یا خدمات به مشتری ایجاد شده‌است.

مصرف انرژی

فروش تلویزیون شهری با بهترین قیمت طراحان نور و نمایش | asilight

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی