غذای تشویقی گربه راهنمای خرید و تمام چیزهایی که باید درمورد آن بدانید! | پت شاپ لند

هدف این مجموعه انتقال درست اطلاعات خرید و سهولت دسترسی شما به بهترین محصولات بوده تا بتوانید با یک سفارش آنلاین ساده بهترین‌ها را در رشت ، تهران و دیگر نقاط کشور؛ درب منزلتان تحویل بگیرید. مواد تشکیل‌دهنده تشویقی برای بچه‌گربه‌ها، گربه‌های بالغ و مسن متفاوت است پس باید نوعی از تشویقی را انتخاب کنید که مناسب سن گربه شما باشد. هر دوره‌ای از زندگی یک گربه به یک نوع از شکل، اندازه و بافت غذا احتیاج دارد.

کیفیت و فواید تشویقی گربه دریمیز

به عنوان مثال بعضی از تشویقی‌ها دارای مواد معدنی و ویتامین‌های زیادی هستند که در صورت این که گربه شما کمبود ویتامین داشته باشد، این تشویقی‌ها برای او بهترین تشویقی خواهد بود. توجه داشته باشید که به دلیل این که تشویقی‌ها بسیار خوشمزه هستند و گربه شما از خوردن آن به شدت لذت می‌برد، شما هر زمان که به او تشویقی بدهید، رد نخواهد کرد. دقت داشته باشید گه میزان غذای تشویقی گربه بر خلاف غذای کنسرو گربه نباید زیاد باشد چرا که باعث اضافه وزن و چاقی گربه میشود. بد غذایی بین گربه‌ها و بچه گربه‌ها زیاد دیده می‌شود، تشویقی‌ها در اشکال و اندازه‌های مختلف به فرم گل، استخوان، مدادی، میوه‌ای و… در عطر و طعم‌های مختلف تولید می‌شوند تا پت بد غذا را مشتاق به غذا خوردن کنند.

  • تشویقی کاربردهای مختلفی دارد مثلاً برخی تشویقی‌ها برای تربیت، آرام و مقید کردن گربه‌ها هستند و بعضی برای پنهان کردن دارو کاربرد دارند.
  • و در کنترل رفتار های ناپسند و افزایش فعالیتهای مفید حیوان اثر بخش باشد.
  • این تشویقی حاوی 65% گوشت مرغ ، 18% ماهی پولاک ، پروتئین سویا ، عصاره سبزیجات و ویتامین ها و مواد معدنی است.
  • برای سگ و گربه ها رژیم غذایی خونگی اختصاصی خودشون رو هم مینویسیم که یه راه حل سالم برای غذای خشک هست.
غذای تشویقی گربه راهنمای خرید و تمام چیزهایی که باید درمورد آن بدانید! | پت شاپ لند معمولا روی بسته بندی تشویقی مقدار پروتئین، شکر، کربوهیدارت و کالری آن و حتی مقدار مصرف ذکر می پت شاپ در شهر قدس شود. پس با کمی دقت و صرف وقت می توان سالم ترین و بهترین گزینه را انتخاب نمود. کارشناسان معتقدند که تشویقی نباید بیش از 10 درصد از کالری تشکیل‌دهنده غذای گربه باشد. 90درصد بقیه کالری باید از یک منبع غذایی کامل تأمین شود. همین کم تحرکی در او باعث اضافه وزن شده و ممکن است سلامت او را به خطر بیندازد، پس استفاده از تشویقی‌های متنوع می‌تواند او را به تحرک وادار کرده و در طول روز سرگرم کند.

بستنی گربه ونپی با طعم ماهی تن و سالمون 14 گرم

فروشگاه اینترنتی پایا پت شاپ فروشگاهی برای عرضه محصولات مورد نیاز حیوانات خانگی از جمله، سگ، گربه، جوندگان و پرندگان است. تمام محصولات این فروشگاه زیر نظر کلینیک دامپزشکی مرکزی کرج تهیه و عرضه می‌شوند. به همین دلیل می‌توانید با خیالی آسوده نسبت به خرید از این پت شاپ آنلاین اقدام کنید.

“>

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی