صفحه اصلی بخش مهندسی صنایع | industryna

برای انجام این پروژه‌ها از حدود 2000 نفر نیروی متخصص شامل کارگران فنی ماهر ،تکنسینهای آموزش دیده و بیش از 300 نفر کارشناس با تجربه استفاده می‌گردد. شما می‌توانید برای داشتن هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد رشته‌های دانشگاهی به وبلاگ موسسه حرف آخر مراجعه کنید و برای اطلاع از آخرین اخبار کنکور بهکانال تلگرام حرف آخرمراجعه کرده و از آخرین اخبار کنکور مطلع شوید. با توجه به آخرین تغییرات کنکور سراسری، زیرگروه‌ها از کنکور حذف شده‌اند و رشته‌های گروه ریاضی در یک گروه قرار دارند.

مهندسی صنایع چیست؟

دروسی مثل کاربرد کامپیوتر در مهندسی صنایع، سیستم‌های اطلاعاتی مدیریت ، داده‌کاوی ، مبانی هوش تجاری از جمله درس‌هایی است که محصلین این رشته در حوزه‌ی فناوری طلاعات می‌آموزند. یکی از کاربردی‌ترین دروسی که مهندسین صنایع در طول دوران تحصیل خود می‌آموزند، درس تحقیق در عملیات می‌باشد. در واقع هدف اصلی این علم بهره‌گیری از مدل‌سازی ریاضی و حل آن برای مسائل واقعی پیرامون ماست.

شرط لازم از سرگیری کلاس‌ها، حضور اعضای هیأت علمی در دانشگاه/ ثبت نمرات…

رویداد تخصصی «بازی‌های دیجیتال»، به همراه رویداد بازی‌سازی «گیم جم»، با معرفی سرویس «راویتو» ایرانسل برای فعالان حوزه گیم، توسط آکادمی ایرانسل برگزار شد. آموزش تکمیلی ویزیو – طراحی انواع نمودار و دیاگرام با Microsoft Visio –کلیک کنید. آموزش مقدماتی ویزیو – طراحی انواع نمودار و دیاگرام با Microsoft Visio –کلیک کنید. البته من فکر می‌کنم رشته‌ی بد و رشته‌ی خوب وجود نداره و نمی‌تونیم بگیم یک رشته از دیگری بهتر است. در واقع شما با انجام تست‌های شخصیت‌شناسی می‌توانید تا اندازه‌ای متوجه شوید که با توجه به ویژگی‌های شخصیتی‌تان کدام شغل‌ها برای شما مناسب می‌باشد. به کمک ونسیم می‌توانید مدل‌های پویا بسازید و رفتار متغیرهای مختلف را به کمک ابزارهای کاربردی این نرم‌افزار تحلیل کنید.

http://amdmag.ir

برخی شرکت‌ها برای استخدام مهندس صنایع در نقش‌های مدیریتی و ارشدتر، مدرک ارشد و یا بالاتر را درخواست می‌کنند که ممکن است در شاخه‌های مختلف صنایع باشند. اولین و مهم‌ترین تغییر کنکور سراسری در سال 1402 حذف دروس عمومی از کنکور است. این بدین معنی است که داوطلبان در کنکور سراسری به سوالات دروس عمومی ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، دین و زندگی و عربی پاسخ نمی‌دهند. البته دروس عمومی به طور کلی از برنامه درسی داوطلبان حذف نمی‌شوند.

  • داوطلبان می‌توانند با مطالعه این موارد دید بهتری نسبت به ترازهای این رشته داشته باشند.
  • افراد استخدام شده در شغل مهندسی فرایند از دانش خود در مورد مواد اولیه و تجهیزات ساخت، برای کمک به تولید کالا با استفاده از مواد خام استفاده می‌کنند.
  • با توجه به مطالعه‌ی علوم مختلف مدیریتی، مهندسی، اقتصادی و… مهندسین صنایع دید کامل و جامعی نسبت به مسائل مختلف دارند و همین امر باعث شده است که مهندسین صنایع اغلب در سازمان‌ها و شرکت‌ها به عنوان مدیران ارشد و سیاست‌گذار انتخاب شوند.
  • بدون شک برترین دانشکده‌ی مهندسی صنایع ایران، دانشکده‌ی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریفمی‌باشد.
  • برنامه‌ریزی حمل‌ونقل، اصول شبیه‌سازی، تحلیل دینامیک سیستم‌ها، برنامه‌ریزی وتوسعه محصول، زبان تخصصی صنایع، طراحی ایجاد صنایع، تجزیه و تحلیل رگرسیون، تئوری تصمیم‌گیری و… از جمله دیگر درس‌های تخصصی رشته‌ی مهندسی صنایع می‌باشد.

بنابراین فارغ‌التحصیلان به هیچ عنوان در این رشته نباید نگران آینده کاری خود باشند. رشته مهندسی مجله خبری صنعت در کنار بازار کار مناسب از درآمد بالایی نیز برخوردار است. این بدین معنی است که این رشته دو فاکتور مهم بازار کار و درآمد مناسب را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی