شرکت پشتیبانی صنایع همراه همیشگی شما در صنعت برق | industryna

داوطلبان به راحتی می‌توانند ویدیوهای آموزشی را به صورت آنلاین و آفلاین مشاهده کنند. موسسه حرف آخر در این دوره‌ها از برنامه‌ریزی و مشاوره هوشمند نیز برای راهنمایی بهتر داوطلبان استفاده می‌کند. بدون شک برترین دانشکده‌ی مهندسی صنایع ایران، دانشکده‌ی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریفمی‌باشد. این دانشکده که اولین دانشکده‌ی مهندسی صنایع در ایران می‌باشد، از سال ۱۳۴۷ تاسیس شده و همواره فارغ‌التحصیلان این دانشکده از پیشتازان حوزه‌ی مهندسی صنایع در ایران بوده‌اند. اخیرا شرایط اپلای به این دو کشور و همچنین ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کشورهای اروپایی به راحتی برای مهندسین صنایع فراهم بوده است. همانطور که اشاره کردیم، بازار کار رشته‌ی مهندسی صنایع حوزه‌های مختلفی را در بر می‌گیرد، پس طبیعتا میزان حقوق در این رشته نیز می‌تواند در یک بازه‌ی گسترده، متغیر باشد.

دروس اصلی و تخصصی: 66 واحد

اساتید موسسه حرف آخر برای آموزش مفاهیم از روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری استفاده می‌کنند. همین موضوع موجب می‌شود که داوطلبان مفاهیم دشوار را به سادگی یاد بگیرند. داوطلبان به راحتی می‌توانند مفاهیم دروس دشوار را با تدریس‌های اساتید موسسه حرف آخر به راحتی یاد بگیرند. تمامی ویدیوهای دوره‌های آموزشی موسسه حرف آخر در بستر vod حرف آخر ارائه می‌شود.

مهندسی صنایع در ایران[ویرایش]

یک مکانیک صنعتی از دانش خود در مورد ماشین‌آلات و فرآیندهای تولیدی برای عیب‌یابی مسائل مکانیکی، تنظیم تجهیزات و جایگزین کردن ماشین‌آلات قدیمی استفاده می‌کند. آنها همچنین، مسئول آزمایش کردن ماشین‌آلاتی هستند که به‌تازگی نصب می‌شوند. اطلاعیه بسیارمهم مدیریت خدمات آموزشی دانشگاه درخصوص ثبت نام و تکمیل مدارک…

نظر شما چیست؟ لغو پاسخ

با بررسی این مشاغل، می‌توانید به این موضوع پی ببرید که کدام‌یک از آنها برای شما مناسب‌تر است و با نیازها و علایق شغلی شما همخوانی دارند. البته، در کنار بررسی این مشاغل و شرح شغلی آنها، می‌توانید سراغ تست MBTI بروید و با به‌دست آوردن نقاط قوت و ضعف خود، مناسب‌ترین مشاغل را برای خود پیدا کنید. مهندسی صنایع یکی از رشته‌هایی است که ورود به آن چندان سخت نیست اما برای ورود به بازارِ کارِ آن، باید آمادگی‌هایی– که در این مقاله ذکر شدند – را در خود به وجود بیاورید. همچنین، اگر شخصیتی تحلیلی ندارید یا از تحلیل وقایع و فرآیندهای جهان اطرافتان لذت نمی‌برید، ورود به این رشته، گزینه‌ی مناسبی برای شما نیست و بهتر آن است که به فکر انتخاب گزینه‌ی دیگری باشید. از برترین دانشکده‌های مهندسی صنایع در ایران می‌توان به دانشکده‌ی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه علم و صنعت و دانشگاه صنعتی اصفهان اشاره کرد.

http://amdmag.ir

حالا نوبت این است که داوطلبان رشته مهندسی مجله خبری صنعت را بشناسند و با شناخت کافی به سراغ این رشته بروند. رشته مهندسی صنایع چیست؟ رشته مهندسی صنایع چه اطلاعاتی را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد؟ رشته مهندسی صنایع با ترکیب مهندسی، ریاضیات، مدیریت و اقتصاد تلاش می‌کند که کارایی سیستم‌های تولیدی را بهبود دهد. به عبارت دیگر می‌توان گفت که رشته مهندسی صنایع بین تمامی رشته‌های مهندسی یک ارتباط قوی ایجاد می‌کند. این رشته با استفاده از افراد، اطلاعات، سامانه‌ها، تجهیزات و … فرآیندها را بهینه‌سازی می‌کند. بنابراین این رشته کارایی یک سیستم را با استفاده از روش‌های مختلف بررسی و ارزیابی می‌کند. رشته مهندسی صنایع تمامی رشته‌ها را به هم مرتبط می‌کند تا یک سیستم با کارایی بالا تولید کند.

  • همین موضوع نیز موجب می‌شود که داوطلبان انتخاب صحیحی در کنکور سراسری نداشته باشند.
  • استاد عبدالرضا منتظری، از اساتید مطرح کنکور از سال ۱۳۹۰ با هدف ارائه جدیدترین تکنولوژی های آموزشی دنیا به دانش آموزان کنکوری موسسه آموزشی حرف آخر را تاسیس نمودند.
  • مهندسی صنایع بخشی از رشته مهندسی است که در آن متخصصان بر اطمینان از کارایی فرایندهای صنعتی تمرکز دارند.
  • حقوق این رشته مناسب است و با توجه به سابقه کاری می‌تواند افزایش پیدا کند.

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی