سشوار : راهنمای کاربردی خرید سشوار – بهترین مارک سشوار کدام است ؟

موضوع دیگری که در رابطه با لپ تاپ برنامه نویسی ۲۰۲۱ باید به آن اشاره کنیم این است که ممکن است دو کارت گرافیک یکسان روی دو لپتاپ عملکرد یکسانی نداشته باشند و ساختار آنها نیز با یکدیگر متفاوت باشد؛ بهعنوانمثال ممکن است کارت گرافیک انویدیا RTX 3070 به خاطر برخورداری از توان متفاوت (وات) در دو لپتاپ مختلف نتوانند عملکرد یکسانی را در آنها ارائه دهد. بدنه دستگاه باید بهخوبی طراحی شده باشد و تا جای ممکن، نباید حرارت داخل چایساز به بدنه منتقل شود. البته باید بگوییم که این محصول تنها ۲۵۶ گیگابایت حافظه SSD دارد که برای نصب بازیها فضای مناسبی به نظر نمیرسد. متأسفانه بسیاری از شرکتها برای اینکه قیمت لپتاپ را کاهش دهند از این قسمت کمکاری میکنند. همچنین این سنسور به هنگام پارک دوبل که برای بسیاری از افراد چالش بزرگی است، کمک شایانی گام اول خرید به راننده میکند. در کتری چای ساز در قسمت دهانه خروجی آب فیلتری وجود دارد که از ورود رسوبات درون کتری به لیوان چای و یا قوری جلوگیری میکند این فیلتر هم به صورت پلاستیکی است و هم به صورت استیل.

این لپتاپ ایسوس را میتوانید از پردازنده AMD Ryzen 5 و پردازنده گرافیکی Nvidia GTX 1650 خریداری کنید. شرکت ایسوس یکی از این دسته کمپانیها است. توجه داشته باشید که Wear OS اکنون از پشتیبانی iOS برخوردار است اما همانطور که قبلاً گفتیم، قابلیتهای کمتری ارائه میدهد. این لپتاپ یکی از بهترین لپ تاپ های ارزان گیمینگ بازار به حساب میآید و با توجه به قیمت بهترین سخت افزار ممکن را پیش روی کاربران قرار میدهد. قدرت پردازشی این لپتاپها بیش از قدرت لازم و کافی برای انجام کارهای ساده است. یک قوری با گنجایش کافی به همراه این سماور تکمیل کننده زیبایی آشپزخانه شماست.

معمولا بعد از غذا خوردن و یا در طول روز بیشتر از هرنوشیدنی چای میخورید برای اینکه بتوانید براحتی در کمترین زمان برای خود چای درست کنید میتوانید از چای ساز ها استفاده کنید. با مشاهده این قبیل شباهتهای ظاهری و عملکری شاید متقاعد شوید که بهجای خرید مچ بند هوشمند با صرف بودجه بیشتر حداقل یک ساعت هوشمند بخرید تا علاوهبر قابلیتهای سلامتمحور از قابلیتهای ارتباطی دیگری هم برخوردار شوید. به این صورت میتوانید بسته به موقعیت (رسمی یا اسپرت) یا روحیه خود، بند ساعت هوشمند خود را عوض کنید. شما میتوانید قیمت انواع چای ساز را با هم مقایسه کنید و در نهایت با چند کلیک ساده، محصول موردنظرتان را درب منزل تحویل بگیرید.

این لپتاپ لنوو ظاهر زیبایی دارد که قطعا برای گیمرها جذاب خواهد بود. در این مطلب لپتاپهایی از شرکتهای ایسوس، دل، ایسر، لنوو و HP را به شما معرفی میکنیم. معمولا روی لپتاپهای مخصوص بازی از پردازنده گرافیکی Nvidia و AMD استفاده میشود؛ اما انتظار نداشته باشید که قیمت آنها خیلی کم باشد. در حالی که پردازنده گرافیکی بخش اصلی یک لپتاپ مخصوص بازی است، پردازنده هم قوی هم باعث میشود که در اجرای بازیها عملکرد بهتری را شاهد باشیم. این لپتاپها عملکرد خوبی دارند و بازیها را هم با کیفیت مناسبی اجرا خواهند کرد.

از دیگر ویژگیهای بسیار جالب این گوشی میتوانیم به پردازنده گرافیکی Nvidia GeForce RTX 2060 قرار گرفته که قدرت فوقالعادهای دارد. نکته مهم، بعد از خریدن این لپتاپ بهتر است رم موجود در آن را عوض کنید چرا که در یک تصمیم عجیب، ایسوس از رمهای بسیار ضعیفی استفاده کرده که عملکرد نهایی کارت را تا 20 درصد محدود میکند! رم هم باعث میشود که همه چیز را با سرعت بالاتری تجربه کنید، مخصوصا در زمان بازی کردن. قیمت لپتاپ آلن ور (AllenWare) مدل AREA-51M با پردازنده core i99-9900K، کارت گرافیک ۸ گیگابایتی RTX 2080، رم ۱۲۸ گیگابایتی و حافظه M2 PCIe با ظرفیت ۲ ترابایت درحدود ۸۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است. تراشه AMD Ryzen 7 را روی این محصول مشاهده میکنید و پردازنده گرافیکی نسبتا قدرتمند GTX 1660 Ti هم روی آن قرار گرفته است.

بهترین مچ بندهای هوشمند

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی