ساخت ویترین طلافروشی

این ویژگی ها ممکن است مشتریان را به تصمیم گیری برای خرید و گرفتن یک طلا یا جواهر خاص مشتاق کند. یکی از مهمترین بخشهای طراحی دکوراسیون داخلی جواهرفروشیها در نظر گرفتن ویترین خاص در طراحی است. نحوه عرضه و ارائه کالا در ویترین یک مغازه قطعا میتواند در فروش بیشتر و رسیدن به موفقیت تاثیرگذار باشد. همان طور که گفته شد طراحی دکوراسیون داخلی مغازه اهمیت بسیار زیادی دارد و یکی از اهداف آن جذب مشتری و در نتیجه فروش بالا میباشد که این مورد موفقیت در کسب و کار را به همراه خواهد داشت. شما علاوه بر داشتن یک سایت کامل و حرفه ای ، می توانیم برای شما یک اپلیکیشن کامل و جامع طراحی کنیم تا هر فردی که با نصب آن بتواند به خوبی با تمامی محصولات شما آشنا شود و به راحتی انها را در موبایل خود داشته باشد حتی اگر بخواهد آنها را سفارش دهد. این که کانتر طلا فروشی باید چطور باشد یکی از نکته های مهم در طلا فروشی است مخصوصا برای طلا فروشی های کوچک که باید طوری طراحی شود که دید خوبی به ویترین از بیرون داشته باشد تا در صورت انتخاب از ویترین به آن کنترل کامل داشته باشد.

اگر فضای جواهر فروشی محدود باشد ، انتخاب وسایل نمایش بزرگ با ظرفیت منطقی است. برای شروع ، آنها محیط مناسب را ایجاد می کنند ، اغلب با وسایل و کارهای هنری مکمل. ایجاد یک مفهوم مرکزی برای جواهرات فروشی اولین قدم در تولید یک محصول نهایی منسجم است . دفتر اداری و اجزای امنیتی فروشگاه نیز برای فعالیت فروشگاه ضروری هستند. همان گونه که به راحتی قابل مشاهده است سایت های زیادی در زمینه فروش محصولات خود در فعالیت هستند و به نوعی در پیشرفت تکنولوژی و گسترش اینترنت در حال ایفای نقش هستند. فعالیت در حوزه طلا و جواهر محدود به فروش این محصولات نیست.

در یک طرح خوب فروشگاه جواهرات ، قرار دادن استراتژیک جواهرات به افزایش فروش کمک می کند. شما همچنین می توانید در انتخاب طرح و اجرای آن روی کمک مشاوران و متخصصان ما حساب کنید. سال ها تجربه و تحصیل در زمینه دکوراسیون داخلی و اجرای پروژه های بسیار در کارنامه تیم تخصصی ماست . برای برقراری این امکان نیازمند درگاه های پرداخت اینترنتی بانکی هستیم که به وسیله آن ها بتوان مبلغ خرید محصولات توسط مشتری را از وی دریافت نمود. قراردادهای مشارکت کاری که براساس ماده 10 قانون مدنی تنظیم میگردند، گزینه مناسبی برای افرادی است که میخواهند بهطور شراکتی اقدام به فعالیتهای تجاری و بازرگانی نمایند. دریافت مجوز از اداره اماکن عمومی شروطی دارد ازجمله: انتخاب نام تجاری مناسب در چارچوب ضوابط قانونی و منطبق با عفت عمومی، دریافت پلاک شهرداری و نصب آن بر سردر مغازه، نصب دوربین مداربسته امنیتی، داشتن گاوصندوقی ایمن، نصب زنگ برای در مغازه یا گالری، رعایت استانداردهای استحکام، نصب زنگ خطر، وجود قفل برقی در، ضدگلوله کردن شیشهها و وجود کپسول اطفای حریق. طراحی داخلی زیبا و البته مناسب در آغاز کار برای فضای یک مغازه طلافروشی، نهتنها میتواند روی نما محصولات تاثیرگذار باشد، بلکه میتواند باعث جذب مشتری و افزایش اعتماد وی نیز گردد.

لامپهای متال هالید و هالوژنی کیفیت بسیار کمتری دارند و حرارت تولیدی آنها بسیار زیاد دکور مغازه طلا فروشی است. برای این منظور بهتر است در طراحی سایت جواهری نیز از وجود چنین بخشی بی نصیب نمانیم و منبع اطلاع رسانی قیمت طلا و سکه به مشتریان خود باشیم. که کاربر پس از اطلاع از وزن طلا یا جواهر و قیمت روز، محصول را خریداری می کند. با رعایت این موارد قطعاً میزان فروش بالا خواهد رفت زیرا مشتری به خوبی به تمامی وسیلهها دسترسی خواهد داشت که در این صورت تمامی پوشاک و وسایل مورد نیاز خود را تهیه میکند. نقشه طبقه ، دکوراسیون ، وسایل نمایش و جلوه های روشنایی مغازه جواهرات از اجزای اصلی هویت مغازه هستند . ساخت ویترین برای یک مغازه ی طلافروشی مهمترین بخش در نمایش نمای طلافروشی به رهگذران است.

قسمت مهم و سود آور طراحی سایت جواهری بخش فروشگاه آن است. بخش وبلاگ؛ در این بخش مقالات راجع به این حرفه و کسب و کار نوشته می شود که این قسمت در سئوی سایت می تواند تأثیر زیادی داشته باشد. معمولا سبک های کلاسیک برای مواردی مورد استفاده قرار می گیرند که فضای کوچک تری نسبت به سایر رقبا داشته باشید. معمولا کف چین ویترین را از جنس های مختلفی می سازند مثل چوب یا سنگ یا در برخی موارد با روکشی از چرم کف چین ویترین را با نمای دیگری نشان می دهند. جواهر فروشی های بسیار زیادی در سرتاسر شهر وجود دارند و معمولا در هر شهری می توانید مغازه های متعدد و مختلف طلا فروشی را پیدا کنید که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. بهطور کلی میتوان گفت هرقدر هم که ویترین یک مغازه طلا فروشی جذاب باشد، در نهایت عدم وجود نورپردازی مناسب میتواند زیبایی ویترین را نیز تحت تاثیر خود قرار دهد.

طراحی ویترین طلا فروشی و جواهر فروشی که به خوبی اجرا شده است ، حضور پررنگ برند را به شما نشان می دهد و در عین حال تجربه خرید لذت بخشی را برای مشتریان فراهم می کند . در طراحی دکوراسیون مغازه سیسمونی وسیلههای مختلفی از جمله انواع لباسهای نوزادی و بچگانه، وسیلههای مختلف بازی از جمله عروسکهای مختلف و تمامی وسایلی که یک نوزاد نیاز دارد از جمله شیشه شیر و … درب ورودی، یک شیشه 9 متری است که جزئیات دقیق و ظریفی دارد. رنگ های خنثی نیز به این دلیل مورد استفاده قرار گرفته اند که تا تمرکز بر روی محصول باشد! طراحی وب سایت فروش آنلاین طلاها و جواهرات با امکاناتی نظیر فروش محصولات، دسته بندی آنها ْ تغییرات قیمت محصولات طلا و جواهر به صورت اتوماتیک با نوسان های نرخ طلا و جواهر و با سرویس هایی که مجموعه های دیگر به طور آنلاین ارائه می نمایند باعث آسان تر شدن کار این مشاغل می شود. ساخت صفحه خدمات ما که کارها و خدماتی نظیر تعمیر طلا و جواهری و سنگ های قیمتی،آبکاری، قیمت سنگ ها و … دکوراسیون داخلی مغازه شامل ویترین و قسمتهای داخلی مغازه میشود که اهمیت بسیار زیادی دارند زیرا تأثیر مستقیمی بر فروش شما و تعداد مشتریهایی که وارد مغازه شما میشوند دارند.

مثلا NDK طراحی دکوراسیون رستوران را با رعایت سیرکولاسیون انجام داده است به طوری که مشتریان از یک مسیر وارد شده و بدون مزاحمت برای سایر مهمانان رستوران می توانند در رستوران حرکت کنند. درگاه های بانکی دارای بالاترین ضریب اطمینان و امنیت هستند که در معتبر ترین سایت های دنیا نیز در حال استفاده می باشند. طراحی سایت برای طلا و جواهر به منزله برگزاری یک نمایشگاه دائمی، امن و معتبر است. بنابراین اگر صاحب یک فروشگاه طلا و جواهر فروشی هستید حتما برای برند خود یک لوگوی اختصاصی طراحی کنید و به کسب و کار خود ارزش دو چندان بدهید. بنابراین در هنگام طراحی لوگو جواهرات به پویایی و انعطاف پذیر بودن آن توجه ویژه داشته باشید. توجه به نورپردازی : در طراحی شیک ترین دکور برای طلافروشی باید برنامه ویژه ای برای نورپردازی ها داشت. علاوه بر آن در طراحی دکوراسیون داخلی یک مغازه از جمله یک مغازه طلافروشی، علاوه بر در نظر گرفتن پارامترهای زیبایی، باید توجه و نگاه ویژه و تخصصی به نکات امنیتی نیز داشت.

صفحه درباره ما؛ در این صفحه از وب سایت، اطلاعاتی راجع به مدیران سایت، سابقه فروشگاه و نوع طلا و جواهری که به فروش می رسانند، نوشته می شود. سئو و بهینه سازی سایت طلا و جواهری توسط نیکداد بسیار حرفه ای انجام میگیرد تا سایت شما در کلمات مهم در صفحه اول گوگل قرار گیرد تا باعث افزایش بازدید و ترافیک وبسایت گردد و ما می توانید شما را در اینترنت برند کنیم تا فروش بالایی داشته باشید. این طرح یک فضای تجاری کلاسیک را نمایش می دهد و هویت و چیدمان این برند ایتالیایی را نسبت به معماری کلاسیک به یک تعادل مفهومی رسانده است.

محدود بودن پالت رنگ، خصوصیت دیگری است که روی طراحی این طلافروشی، اثر مثبت داشته، چرا که به طور کلی، تعدد رنگ، باعث پرت شدن حواس ناظر و مخاطب می شود و این چیزی نیست که در فضای طلافروشی مناسب باشد. نکته دیگری که در رابطه با طراحی طلافروشی وجود دارد، نحوه استفاده از رنگ های متالیک، خصوصا رنگ طلایی است. مواردی که می توانیم در جواهر فروشی ها به کار ببریم شامل انتخاب رنگ بندی و نوع کاغذ دیواری برای دیواره ها و هچنین ویترینی که جواهرات درون آن قرار دارند و مشتریان به محض ورود به فروشگاه به سراغ آن ها می روند. گزینه های طراحی کف شامل الگوهای مستقیم، مورب، هندسی و زاویه دار است.

مواد نصب شده محبوب نمایش شامل فلز ، چوب ، شیشه و پلاستیک است.گزینه های مبتنی بر شمارنده شامل نمایش چرخشی جواهرات و پایه های درخت جواهرات هستند. در قسمت معرفی فروشگاه جواهری بهتر است قسمتی برای نمایش تصاویر فروشگاه در نظر گرفته شود و تصاویر زیبایی از نماهای مختلف فروشگاه در آن قرار گرفته باشد. اهمیت این مورد به قدری است که قبل از هر چیزی حتی توجه به زیبایی محیط باید برای این مورد تمهیدات لازم را در نظر گرفت. دومین مورد توجه به قسمت ورودی مغازه میباشد برای این که مشتری تمایل به وجود به مغازه داشته باشد بهتر است ورودی جذابی تهیه طراحی کنید برای این کار بهتر است از نورپردازی های مختلفی استفاده کند و سعی کنید درب مغازه باز باشد و یا شیشههای آن طوری باشند که تا حدودی داخل مغازه قابل رؤیت باشد. اگر ورودی خراب کهنه و دارای مشکل باشد مانعی برای ورود انرژی مثبت به مغازه است. چراغهای الایدی تا ۷۵ درصد مصرف انرژی کمتری نسبت به چراغهای هالوژن و متال هالید دارند و فقط و فقط به میزان ۳۰٪ آن چراغها گرما تولید میکنند. طراحی دکوراسیون داخلی مغازه از جمله موارد مهمی میباشد که تأثیر مستقیمی بر میزان فروش و همچنین جذب مشتری دارد.

سنگهای کف دارای تنوع بسیاری هستند و در عین حال میتوان گفت که این سنگ ها کاملاً طبیعی هستند. چراکه در چنین مغازهای معاملات روزانه بسیاری در مبالغ بالا صورت میگیرد. طلا به عنوان یکی از زیباترین زیورآلات، مورد علاقه بسیاری از افراد است. گروه پایا دکور , طراح و مجری تخصصی خدمات طراحی دکوراسیون مغازه طلا و جواهراتفروشی در تهران با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.مشاغل مختلفی که برای ارائه و نمایش محصولات و کالا های خود به مشتریان فضایی را به عنوان مغازه و محل کار در نظر می گیرند؛ باید به این نکته توجه داشته باشند که برای اینکه بتوانند از این فضا نهایت استفاده را ببرند و فروش حضوری کالا ها برایشان سود و بازدهی کافی داشته باشد، لازم است حتما به دکوراسیون مغازه و فروشگاه خود اهمیت دهند.

افرادی که این محیط را طراحی میکنند باید دقت داشته باشند که طلا با سایر اقلام متفاوت است یعنی به گونهای نیست که مشتری چیزی را بخواهد و فروشنده در اختیارش بگذارد بلکه باید طراحی این قسمت به صورتی باشد که افراد طلای مورد نظر خودشان را از ویترین شیشهای مشاهده کنند و مدلهای انتخابی خود را در نظر بگیرد و زمانی که به طور قطعی قصد خرید داشت آن را به فروشنده نشان داده و از فروشنده بخواهد که آن جنس را در اختیارش قرار دهد. تاثیر طراحی دکوراسیون داخلی در زندگی امروز انسانها به قدری است که نمی توان به سادگی آن را نادیده گرفت و از کنار آن گذشت.

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی