ساختار مناسب برای یک کمپین تبلیغاتی در گوگل ادوردز

بودجه تبلیغ شما همیشه مرتبط با کمپین هایی خواهد بود که اجرا می کنید. با انتخاب این روش، گوگل ادز تنظیماتی را از شما میخواهد و لازم است باتوجه به هدفی که دارید، ابن تنظیمات را تعیین کنید. با توجه به نوع کسب و کاری که دارید و هدفی که برای خود تعیین نموده اید هر یک از این روش تبلیغات می تواند جزء بهترین روش تبلیغاتی به حساب آیند. همان طور که گفته شد، اگر گوگل متوجه شود که حساب شما به هیچ آژانسی لینک نشده است، برای شما ایمیلی ارسال میکند. پشتیبانی: مسلماً هیچ سایتی بدون پشتیبانی دوام نخواهد داشت. بدون اغراق می گوییم که پشتیبانی ما برای کاربران ایرانی از گوگل بهتر است.

اما در سایت شما دکمههای زیادی وجود سفارش تبلیغ در گوگل دارد. اما متاسفانه در حال حاضر به دلیل تحریماتی که برای ایرانیان توسط گوگل اعمال شده امکان استفاده از آن وجود ندارد. در ادامه چگونگی آن را توضیح میدهیم. در ادامه توضیح میدهیم. تا اینجا مفهوم نرخ تبدیل را برای شما توضیح و مزایای استفاده از آن را مورد بررسی قرار دادیم. همچنین ممکن است در سایت خودتان دکمهای را برای تماس کابران آماده کرده باشید که کاربر با کلیک روی آن بتواند با شما تماس بگیرد. زیرا به خواسته شما عمل کرده است. سطح navigation در سایت: منظور سطح دشواری حرکت در سایت است. در این صورت، هر وقت کاربری وارد این صفحه شد، گوگل میفهمد که یک تبدیل انجام شده و سپس به شما نشان میدهد کاربری که از شما خرید کرده، از طریق کدام کلمه کلیدی وارد سایت شما شده است. این تماسها ممکن است از طریق افزونههایی باشد که به تبلیغ خودتان اضافه کردهاید. در این روش میتوانید نرخ تبدیلی که در ابزارهای گوگل آنالیتیکس، گوگل پلی یا سایر ابزارهای تحلیلی مانند ادجاست تعریف کردهاید را در گوگل ادز ایمپورت نمایید. به عنوان مثال شما میتوانید در حساب گوگل آنالیتیکس سایت خودتان اهداف را تعریف کنید و سپس این هداف را در سیستم گوگل ادز ایمپورت (Import) نمایید.

ساخت اکانت های پیش پرداخت برای شرکت جی ادز راه آسانی می باشد، اما به علت عدم امنیت سرمایه مشتریان و میزان ساسپندی بالای این نوع اکانت ها، از ارائه آن خودداری می کنیم . چرا که دیتاهای مختلف همراه با نمودار و جدول آمار کارکردی نشان داده می شود که کار آنالیز و تحلیل داده ها را به آسانی امکان پذیر میسازد. پورتال جامع سایت پارس ناز با چندین سال تجربه و آمار بازدید بالا آماده انجام کارهای تبلیغاتی شما می باشد. جهت تبلیغات اینترنتی در سایت پارس ناز و مشاوره می توانید با ما در ارتباط باشید. 1. داشتن حساب بانکی معتبر خارج از کشور تا وقتی گوگل ادز برای تایید اطلاعات پرداخت، از شما مدارک مربوطه را خواست، قادر به ارائه باشید. مبنی بر این که از این پس متخصصان گوگل به بررسی فاکتورهای مختلف حساب کاربری شما میپردازند. آمارها نشان می دهد موتورهای جستجوی دیگر مثل یاهو و بینگ روی هم فقط ۷ درصد از ترافیک اینترنت را برای خود دارند و با توجه به عدم شناخت اکثر کاربران اینترنتی ایرانی به این دو سایت پیش بینی می شود که سئو در ایران فقط بر روی گوگل از اهمیت بالایی برخودار باشد. یکی از بزرگترین شکایت هایی که مشتریان از این پلتفرم دارند این است که کار با ادوردز بسیار خسته کننده و دشوار است.

انتشار رپورتاژ خبری علاوه بر آشنایی کاربران با کسب و کار شما، سبب دریافت بک لینک هایی نیز می شود که در افزایش رتبه گوگل و بهبود سئو سایت شما تاثیر بسزایی خواهد داشت. مسدود شدن آیپی نیز می تواند از موارد کلی عدم نمایش تبلیغات گوگل ادز شناخته شود. علاوه بر این شما میتوانید بازههای زمانی موردنظر خود را برای نمایش تبلیغ تعیین کنید. شاید در حال حاضر مسئله برای شما کمی پیچیده و مبهم به نظر برسد. حالا، مسئله اصلی ما این است: کاربری که روی دکمه «ثبت درخواست مشاوره» کلیک کرده است، چه کلمهای را در گوگل جستجو کرده و با چه کلمهای تبلیغ ما را در گوگل دیده است؟ حال می توانید هر دو اکانت را باز کرده و کمپین های تبلیغاتی مورد نظرتان را از اکانت مبدا به اکانت مقصد کپی کنید. کد تبلیغات خودکار، از تک تک کد برای ایجاد تبلیغات در همه جای وب سایت وردپرس شما استفاده می کند.

روش های گوناگونی در جلوی روی شما قرار داده ایم که شما میتوانید همه مدیریت و اجرای کمپین تبلیغاتی را به ما سپرده و هر روز از کارکرد کمپین گزارش دریافت نمایید و یا همه کارها را خودتان انجام دهید و فقط حساب را شما شارژ می نمایید اینکه چه اندازه می خواهید برای تبلیغ در گوگل هزینه نمایید بسته به انتخاب خود شما است. برای مشاهده خدمات اینجا کیلک کنید یا با شماره 63404-021 داخلی 3 تماس برقرار نمایید. ممکن است هدف شما این باشد که کاربر پس از ورود به سایت با شما تماس بگیرد، فرم مشاوره شما را پر کند یا حتی از صفحه خاصی بازدید کند.

در این زمینه هم شرکت Adsprove دست شما را کاملا باز گذاشته و شما می توانید به صورت کامل به حساب گوگل ادز خود دسترسی داشته باشید. طبعاً این ویژگیها برای هر کسی حائز اهمیت است چرا که هر تبلیغ کننده ای به دنبال تحصیل بهترین نتیجه از تبلیغات اینترنتیش که همانا افزایش بازدید سایت یا فروشگاه و شرکت و همچنین افزایش سودش است، می باشد. بعضی از این مزایا ممکن است بلافاصله خود را نشان دهند، در حالی که تاثیر بقیه آنها ممکن است زمان بر باشد. اگر زمان کافی ندارید تا تنظیمات و پایش کمپین گوگل ادوردز خود را انجم دهید. این فاکتور به بررسی عملکرد و زمان بارگزاری سایت در دو نسخه دسکتاپ و موبایل می پردازد و جز مهمترین اجزای تجربه کاربری است. از کجا بدانیم فردی که محصولی از ما خریده، چه کلمهای را در گوگل جستجو کرده است؟ استفاده از رپورتاژ خبری برای کسب و کار به این صورت می باشد که شما متنی را به عنوان معرفی محصول و خدمات آماده کرده و آن را در سایت های معتبر منتشر خواهید کرد. سئو محلی، شامل بهینه سازی هایی است که برای یک منطقه جغرافیایی یا یک محله خاص صورت می گیرد که بنا به کسب و کار و لوکیشن آن می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

یکی از مهمترین کارهایی که باید بعد از اجرای تبلیغات انجام دهید این است که نتایج آن را به خوبی بررسی کنید. حالا قضیه از چه قراری است؟ حالا وقت آن رسیده که به فکر فعالسازی آن باشیم. تبلیغات در گوگل برای مدت معین شدهای که خود شما آن را بنا به شاخصهای متفاوتی معین میکنید، کسب و کار شما را بالاتر از لینکهای اول در صفحه نخست قرار میدهد. از مهمترین قابلیتهای تبلیغات آنلاین نسبت به آفلاین (بیلبوردهای تبلیغاتی، تبلیغات تلویزیون، مجله و…) امکان اندازهگیری و سنجش میزان موفقیت تبلیغات است. 3. تبلیغات درون برنامه ای که به طور قابل چشمگیری در حال افزایش هستند و به نسبت سایر هزینه های تبلیغاتی موبایل بیشتر است. به عنوان مثال، فرض کنیم قرار است اگر کاربری روی دکمۀ «ثبت نهایی سفارش» در سایت شما کلیک کرد، شما او را مشتری نهایی درنظر بگیرید. فرض کنیم شما پس از تحقیق کلمات کلیدی و بررسی صدها کلمه، 30 کلمه مناسب و هدفمند را (باتوجه به مقاله قبلی در این سری) انتخاب کردهاید.

برای شروع استفاده از تبلیغات ایمیلی می توانید به صفحه تبلیغات ایمیلی نوین مراجعه کنید و در صورتی که می خواهید ایمیل مارکتینگ را بر روی ایمیل های جمع شده توسط خودتان شروع کنید، پیشنهاد می کنیم مقاله ایمیل مارکتینگ چیست؟ نمایش تصویر جذاب و دلنشینی از محصول در کنار هدلاین تبلیغ، تاثیر بیشتری بر ذهن مخاطب میگذارد و او را به انجام خرید از شما ترغیب میکند. با استفاده از خدمات گوگل ادوردز شما می توانید به تبلیغ محصولات و خدمات خود از طریق گوگل بپردازید اما گوگل ادسنس در نقطه مقابل برای افرادی است که قصد دارند تا از راه نمایش تبلیغات گوگل کسب درآمد داشته باشند. حالا، همه این تگ اضافه کردنها و این فرایندهایی که توضیح دادیم، راه و روشی دارند. سایتهای تبلیغات اینترنتی از بخشهایی هستند که نیاز به تیم پشتیبانی قوی برنامه نویسی و راهنمایی کاربران دارند. شما می توانید با خرید پنل ملی پیامک به تمام اهداف کاری خود دست یابید و تبلیغ فروشگاه اینترنتی خود را از این طریق انجام دهید. نکته قابل ذکر دیگر این است که تبلیغ نرم افزار شما برای تمام فارسی زبانان نمایش داده خواهد شد.

پس از تایید اکانت شما توسط گوگل یک کد جاوا در اختیارتان قرار می گیرد که باید آن را بر روی وب سایتتان قرار دهید تا هر بار که کاربر از وب سایت شما دیدن می کند آن کد جاوا اسکریپت پیغامی را برای سرورهای گوگل ارسال کرده و آنها را از تعداد بازدید کنندگان مطلع می سازد. تبلیغات گوگل میتواند هم در صفحات جستجو یا در صفحه وب درون شبکه نمایشی گوگل (GDN) نمایش داده شود. امکان تعیین کشوری که تبلیغات در آنها نمایش داده شود . بیش از ۲۰۰ فاکتور مختلف هستند که گوگل بر اساس آنها مشخص میکند چه سایتی با نیازهای کاربر تناسب دارد و به آن رتبه بهتری میدهد.

همچنین نوع تمامی کلمات را هم تطبیق دقیق تعیین کردهاید تا مطمئن شوید که تنها به ازای کلمات کلیدی هدفمند ورودی میگیرید. شما در فرم خود یک دکمه «ثبت درخواست مشاوره» ایجاد کردهاید که اگر کاربر روی آن کلیک کند، درخواستش برای شما ارسال میشود. مطمئن باشید بدون یادگیری چیزی که در این مقاله قرار است به آن بپردازیم، تبلیغات گوگل شما کاملاً بینتیجه خواهد بود! برخی از بازارها رقابت زیادی دارند و هزینه کلمات در آنها گران و برخی بازارها رقابت کمتری دارند و نرخ کلمات در آنها پایینتر است. در ایران حدود ۷ سایت بزرگ رایگان با بازدید زیاد وجود دارند که می توانید آگهی خود را در آنجا تبلیغ کنید. برای تبدیل چنین کاربرانی به مشتری یک پیشنهاد وسوسه انگیز (مثلا گارانتی محصول یا ارسال رایگان) به ­آنها بدهید تا از این طریق بتوانید روی کاربر تاثیر بگذارید و نظر آن را به خرید کردن از شما تغییر دهید. استفاده از این تگ در ساختار آگهی بر ارزش آن می افزاید. در این مرحله، اگر کاربر به یکی از وبسایتهای نمایشدهنده تبلیغات مراجعه کند، هدفگیری میشود.

این روش ، از دیگر روش ها در انتخاب کلمه کلیدی و نمایش آن به افراد مرتبط و هدف بهتر است. یکی از فرمتهای نوشتاری فایل است که با استفاده از آن میتوانید دادهها را در ساختار جدولی ذخیره سازی کنید. برخی مواقع بهتر است که برای پاسخگویی به نیاز کاربران، به سؤالاتشان در سایتهای انجمنی پاسخ دهید. چه زمانی بهتر است از تبلیغات در گوگل استفاده شود؟ آپدیت روزانه سایت نه تنها برای سئو سایت مفید است بلکه دلیل مناسبی برای برگشت و بازدید مجدد کاربران از سایت است. چرا که بیشتر کارفرمایان از برنامه نویس می خواهند سایتی شبیه سایت های بزرگ مانند دیوار یا دیجی کالا برایشان طراحی کنند و آن را با کلمات کلیدی سخت در زمان کمی به صفحه اول گوگل بیاورند. باید سایت طوری باشد که کاربر آن بتواند به آسانی به دسته بندیهای مختلف آگهی ها، دسترسی داشته باشد.

تمام کلمات کلیدی شما را بررسی میکند و به صورت برنامه ریزی شده یا حذف میکند و نمایش آنها را متوقف میکند و در زمان های دیگر نشان میدهد. بسیاری از سایتها هرگز به ایمیلهای کاربران پاسخ نمیدهند و برای تأیید آگهی بعضاً باید ۳ روز یا حتی بیشتر، زمان صرف کنیم. ممکن است افراد هرگز برای یافتن اطلاعات مورد نیاز خود به انتهای صفحه نتایج گوگل مراجعه نکنند. در این صورت کاربری که این کار را انجام داده است، تبدیل به مشتری نهایی شما شده است. اصلاً آیا همه این کلمات به یک اندازه برای ما مشتری میآورند؟ در واقع باید به گوگل بگوییم که چه چیزی برای ما تبدیل محسوب میشود. اما اگر خاطرتان باشد، گفتم که شما باید تگهایی (کدها) را به سایت خودتان اضافه کنید تا گوگل بفهمد چه چیزی را کانورشن حساب کند.

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی