راهنمای خرید آهن آلات + نکات طلایی قبل و بعد خرید مرکزآهن | fooladiha

این شرکت امیدوار است با آشنا کردن صنعتگران کشور با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت ها گامی بلند در خرید نرده آهنی صنعت کشور بردارد. این مجموعه با بیش از پانزده سال سابقه در بازار آهن و استیل از سال ۸۶ فعالیت موفقیت آمیزی داشته است و با تلاش و تکیه بر دانش همکاران متخصص خود شرکت آهن استیل نادین ثبت و تاسیس نموده است. علاوه بر آن شما می‌توانید در لیست قیمت‌ها محل بارگیری کالا را هم مشاهده کنید.

  • پیش بینی وضعیت قیمت آهن یکی از عوامل تاثیرگذار در فعالیت های اقتصادی است.
  • در سیستم سایه اندازی، از سایبان‌ ها یا پوشش ‌های دیگر برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به گلخانه استفاده می ‌شود.
  • کارشناسان بناب آهن در هر لحظه از شبانه روز منتظر تماس یا خرید شما از سایت بناب آهن هستند؛ تا بهترین محصولات در کمترین زمان ممکن تحویل  دهند.
  • مهم ترین بخشی که در فرایند خرید لوازم گلخانه وجود دارد، انتخاب یک مرکز معتبر و خوشنام فعال در زمینه فروش لوازم گلخانه ای خواهد بود.

شرکت‌های بازرگانی در واقع مراکز معتبر فروش آهن‌آلات و به نوعی نماینده کارخانجات فروش آهن به شمارمی‌روند. شما می‌توانید هرنوع محصول فولادی را در تناژهای مختلف به صورت آنلاین یا حضوری سفارش داده و محصول خود را به‌راحتی دریافت کنید. مرکزآهن یکی از شرکت‌های بازرگانی مطرح و باسابقه در این زمینه بوده و آماده خدمت‌رسانی به تمامی مشتریان در سراسر کشوراست. این مجموعه با بیش از پانزده سال سابقه در بازار آهن و استیل از سال ۸۶ فعالیت موفقیت آمیزی داشته است و با تلاش و تکیه بر دانش همکاران متخصص خود شرکت آهن و استیل نادین ثبت و تاسیس نموده است.

انواع سازه‌ گلخانه ‌ای

به بیان دیگر احداث این نوع گل خانه، از لحاظ سرمایه گذاری و سوددهی مناسب تر است. گلخانه 200 متری، کوچکترین گل خانه ای است که به منظور پرورش گل های زینتی با دیوار 60 متری ساخته می شود. به دلیل کمبود فضا، نمی توان از تجهیزات صنعتی و پیشرفته در این گلخانه استفاده کرد؛ بنابراین هزینه های زیادی ندارد. ابعاد گلخانه، موقعیت زمین، دسترسی به منابع آبی، دستمزدهای ساخت سازه، سیستم آبرسانی، سیستم تهویه هوا، نور مصنوعی و… مهم ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ساخت گلخانه هستند. برای ساخت گلخانه توصیه می کنیم از لوله گالوانیزه گرم استفاده کنید، زیرا نه تنها مقاومت بیشتری دارد بلکه ضخیم تر از لوله های گالوانیزه سرد است.

لوله گالوانیزه گلخانه که معمولا به اختصار لوله گلخانه نیز نامیده می‌شود، از جمله مقاطع گالوانیزه پرکاربرد در صنعت کشاورزی است که بیشترین استفاده آن به ساخت اسکلت گلخانه‌ها بازمی‌گردد. گلخانه‌ها، محیطی گرم و مرطوب دارند که منجر به خوردگی و از بین رفتن لوله فولادی خواهد شد. بنابراین، باید از لوله‌هایی استفاده کرد که مقاومت خوبی در برابر خوردگی با رطوبت داشته باشد.

مهم ترین نکات قبل از خرید میلگرد

در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی در خصوص نحوه خرید ،آگاهی از کاربرد، بررسی کیفیت و… دارید، می‌توانید با تکمیل فـرم زیر در اسـرع وقت با مشاوران آریافولاد ارتباط برقرار کنید. ساخت گلخانه یکی از روش های پر هزینه ای است که سود دهی بسیار زیادی هم دارد.

راهنمای خرید آهن آلات + نکات طلایی قبل و بعد خرید مرکزآهن | fooladiha

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی