دانلود پکیج نمونه سوالات دروس عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402 | soalattalayi

دانلود پکیج نمونه سوالات دروس عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402 | soalattalayi

چرا که انجام برنامه ریزی جهت مطالعه و کسب آمادگی اساسی ترین پیش نیاز موفقیت در آزمون استخدامی است. بر همین اساس با توجه بر اعلام سازمان سنجش دفترچه آزمون در سایت sanjesh.org و از طریق لینک زیر قابل دانلود می باشد. آزمون جدید دبیری و هنرآموز سازمان آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۲، دوازدهم تیر ماه می باشد که در آن رشته فنی و حرفه ای کار و فناوری (با اسم قدیم دبیر حرفه و فن) نیز به چشم می خورد و برخی از فارغ التحصیلان رشته های هنرستان و رشته های دیگر که در جدول شرایط احراز برای شغل کار و فناوری با کد ۳۳۳۲ قادر به شرکت در آن هستند. این مجموعه از سوالات استخدامی دبیر زبان و ادبیات فارسی آموزش و پرورش شامل کلیه سوالات تخصصی مهم و حیاتی برای داوطلبان استخدام آموزش و پرورش می باشد که برای خوشه دبیر زبان و ادبیات فارسی خود را آماده میکنند. این مجموعه شامل سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش بوده که حاوی سوالات عمومی و تخصصی می باشد که در ادامه به بررسی و تشریح آن خواهیم پرداخت.لازم به ذکر است در خرید هر کدام از این مجموعه ها سوالات عمومی به صورت خودکار برای خریداران ارسال خواهد شد. کاربران گرامی برای دانلود منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲    در رشته‌های دبیری و هنرآموزی در حیطه عمومی از طریق لینک‌های موجود در جدول زیر اقدام نمایید.

  • مجددا لازم به ذکر است که شما عزیزان باید فارغ از رشته تحصیلی خود تنها نمونه سوالات استخدامی دبیری حرفه و فن آموزش و پرورش در گرایش کار و فناوری را دانلود و مطالعه نمایید.
  • کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی دبیر فیزیک آموزش و پرورش را خدمت شما آماده دانلود و استفاده نموده ایم که می تواند تاثیر بسیار بالایی در پیشرفت در دروس تخصصی داشته باشد.این مجموعه خوب به همراه پاسخ نامه ارائه می شود.
  • سعی همیشگی ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی، مشاوره و معرفی بهترین منابع استخدامی خدمت داوطلبین و بازدیدکنندگان محترم بوده است.​​​​​​​کتاب استخدامی کاملا مستقل بوده و به صورت خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد.
  • در ضمن‌ تعدادی‌ از فارغ‌التحصیلان‌ نیز با توجه‌ به‌ ذوق‌ و سلیقه‌ خود کارهای‌ ویژه‌ای‌ انجام‌ می‌دهند که‌ از آن‌ جمله‌ می‌توان‌ به‌ شرکت‌ در تالیف‌ فرهنگ‌های‌ مختلف‌ به‌ عنوان‌ پژوهشگر ادبی‌ و “فیش‌نویس‌ علمی‌” و “انتخابی‌” دایره المعارف‌ها اشاره‌ کرد.
  • همواره یکی از بزرگترین دغدغه های داوطلبین شرکت در هر آزمونی، دسترسی به منابع مطالعاتی معتبر می باشد، لذا این مهم سبب گردید تا مدیریت نشر استخدام با اخذ تصمیم مناسب و تلاش بسیار، موفق به تهیه و انتشار نمونه سوالات استخدامی دبیر ادبیات فارسی آموزش بزرگترین سایت سوالات استخدامی شیمی و پرورش گردد.

در این بخش از وب سایت پرداخته می شود به یک منبع مطالعاتی کامل که از همه لحاظ تامین کننده منابع مطالعاتی آزمون استخدامی آموزش و پرورش دبیری معارف می باشد و همیشه با انتخاب زیاد داوطلبان روبرو بوده و یکی از آزمون های استخدامی پررقابت کشور به شمار می رود. قطعا آماده بودن یک داوطلب می تواند بسیار حائز اهمیت باشد به همین علت کاملترین بسته سوالات استخدامی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش را تدارک دیده ایم و علاوه بر سوالات، منابع بسیار پرمحتوایی را هم ارائه نموده ایم که خیلی به کار شما داوطلبان آزمون استخدامی دبیری معارف سال ۱۴۰۲ خواهد آمد و آنرا تضمینی برای استخدام داوطلبان در رشته شغلی دبیر معارف اسلامی می دانیم. نمونه سوالات استخدامی دبیری ریاضی شامل جدیدترین نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش پرورش در چند دوره اخیر می باشد و به محض دانلود، نزیدک به 1000 تست به همراه پاسخ نامه در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد. منابع موجود در نمونه سوالات استخدامی دبیری ریاضی منابع مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر اساس منابع اعلامی سازمان سنجش می باشد. این بسته، کاملترین مجموعه سوالات استخدامی رشته شغلی سوالات استخدامی دبیری هنر در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش برای سال ۱۴۰۲ است. با توجه به تغییرات جدید در منابع و مواد عمومی آزمون استخدامی دبیری هنر، سوالات عمومی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی که در اردیبهشت ۱۴۰۲ برگزار شد، مشابه مواد عمومی آزمون استخدامی دبیری هنر است که در این بسته با پاسخنامه کلیدی قرار گرفت.

جامع ترین بانک سوالات استخدامی مهندسی شیمی، پلیمر و پتروشیمی

برای منابع تخصصی دبیری معارف یکی از جامع ترین بسته نمونه سوالات را عرضه داشته ایم، طی رصد سوالات از سری آزمون های اخیر دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش شناسایی مباحث سوال خیز و نکات کارآمد صورت گرفت که حاصل آن این درسنامه های تخصصی استخدامی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش می باشد و حتما داوطلبان به دانش کافی این بخش با استفاده از آنها دست خواهند یافت. داوطلبان آزمون استخدامی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش سال ۱۴۰۲ می توانند برای بخش عمومی کاملترین منبع را مطالعه نمایند که تمامی منابع آزمون استخدامی دبیر معارف اسلامی برگزار شده را شامل می شود و قطعا کسب نتیجه قبولی با این منابع صد درصد خواهد بود. ایران سوال مرجع رسمی و ارائه دهنده قانونی انواع نمونه سوالات آزمون‌های استخدامی کشور است که در سال‌های اخیر با هدف تامین منابع کامل و بدون نقص و فراهم کردن بستری مطمئن برای متقاضیان طیف کامل و متنوعی از آزمون‌های استخدامی را پوشش می‌دهد. مجموعه ایران سوال با استفاده از متخصصین و اساتید با تجربه اقدام به تولید این سوالات در بسته‌ای شامل هشت بخش مجزا کرده است تا در فرایند مطالعه دچار مشکل و سردرگمی نشوید. تمامی این سوالات به همراه بیش از ۳۷۹۱ عدد نمونه سوال عمومی و تخصصی در بسته سوالات استخدامی دبیری زبان و ادبیات فارسی آموزش و پرورش موجود و قابل مطالعه می باشد. یکی از سوالات رایج در بین متقاضیان آزمون‌ استخدامی آموزش و پرورش پیدا کردن کتاب نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش است.

پرمحتواترین جزوات و سوالات استخدامی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش

وبسایت «ای-استخدام» به واسطه سال‌ها تجربه در این حوزه و یاری همراهان همیشگی خود   منابع آزمون دبیری    را جمع‌آوری و در این صفحه برای شما معرفی کرده است. قطع به یقین آزمون استخدامی دبیری کار و فناوری متقاضیان بسیار زیادی دارد که باعث یک رقابت مهم در بین داوطلبان  می شود. شناسایی منابع و آشنایی با سوالات آزمون استخدامی دبیری کار و فناوری اصلی ترین شرط قبولی در این آزمون است.

متقاضی باید دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی معتبر و حوزوی سطح دو و بالاتر( با تأیید شورای حوزه علمیه قم )در رشته های تحصیلی مرتبط با رشته شغلی مورد تقاضای استخدام باشد. حداقل سن 20 سال تمام و حداکثر سن 35 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد تا تاریخ انتشار آگهی استخدام و معادل حوزوی نیز به همین ترتیب میباشد. برای موفقیت در استخدامی دبیری حرفه و فن (کار و فن آوری)، بسته ای ویژه برای شما تدارک دیده ایم که بدون شک از پر بازده ترین محصولات سایت استخدام آینده است.ارایه این بسته ویژه حاصل ماه ها تلاش تیم تولید محتوای استخدام آینده است، مطمئناَ تاثیر شگرفی در افزایش معلومات و دانسته های شما و آماده سازی برای استخدامی پیش رو می گذارد.

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی