خرید انواع شارژر لپ تاپ با قیمت مناسب Laptop charger بروزکالا-شارژر لپتاپ مستر جانبی

این شارژر ۲۰ ولتی قیمت مناسبی هم دارد و به راحتی می‌توانید آن را در فروشگاه‌های معتبر پیدا کنید. بهره گیری از متخصصین مجرب و آموزش دیده که همگی آموزش­‌های لازم در زمینه تعمیر تخصصی انواع لپ تاپ را دیده‌­اند. در پایان هر مأموریت نیز، با امتیازدهی مشتریان کیفیت و کمیت کار آنها مورد بررسی قرار می­‌گیرد. مورد اول همان خروجی مثبت و مورد دوم خروجی منفی شارژر گفته می شود. زمانی که پراپ ها به خروجی های لپ تاپ وصل می شوند، اهم متر باید ولتاژ 19 ولت یا کمی بیشتر را نشان دهد.

مولتی متر، که به آن ولت متر و اهم متر نیز گفته می شود، یک دستگاه دستی است که برای محاسبه ولتاژ الکتریکی، مقاومت، آمپر جریان و سایر مقادیر استفاده می شود. این دستگاه ها در نسخه های دیجیتال و آنالوگ عرضه می شوند و برای همه چیز از آزمایشات اساسی مانند تشخیص خطاها، اندازه گیری ولتاژ باتری و تشخیص پیچیده مفید هستند. ضمنا باتری ها به مرور زمان دقت و کیفیت خودشون رو از دست میدن و مثلا بعد از گذشت ۱ سال از خرید لپ تاپ انتظار دقت میلی متری از باتری نداشته باشید . فشار دادن رشته‌های آسیب دیده سیم شارژر و تکان دادن آن نه تنها به تعمیر سیم کمک نمی‌کند، بلکه این کار باعث ضعیف‌تر شدن سیم‌ها، سوختن مدار شارژ و حتی انفجار قیمت شارژر لپ تاپ لنوو باتری می‌شود.

  • حال باید سمت انتهایی کابل را به اتصال دهنده وصل کنید و از طرفی سیم‌­های کوچک آداپتور را نیز به آن وصل کنید.
  • به هر شکل، شارژرهای لپ‌تاپ ظرافت خاص خود را دارند و اگر به هر دلیلی نتوانید این کار را انجام دهید، ممکن است منجر به خرابی آن شود.
  • باتری های جدید وقتی به طور کامل شارژ میشن از مدار خارج میشن .
  • اگر که شارژری را پیدا کردید که آمپر بالاتری نسبت به آمپر دستگاه شما داشت ولی ولتاژ یکسان بود ، می توانید از آن استفاده کنید و آمپر بالا مشکلی برای دستگاه شما بوجود نمی آورد .
  • اما اگر لپ تاپ دارای باتری جداشدنی نیست، باید توسط تعمیرکار بررسی شود.

ایسوس با ارائه ی محصولات خود، نیازهای افراد بسیاری را در دنیا رفع کرده است. پس حتما در هنگام خرید شارژر لپ تاپ ایسوس، به اصل بودن محصول بسیار دقت فرمایید. یکی دیگه از موارد تعمیر شارژر لپ تاپ اچ پی ، مربوط به خرابی برخی از قطعات داخلی مدار پاور جک، کابل برق ورودی، فیوز یا NTC یا خازن های مدار RCL اولیه و در نهایت، خازن بزرگ اولیه مدار هست. این مشکل توی تست آداپتور مشخص میشه و به این صورته که وقتی کابل برق آداپتور رو به پریز مدار لامپ سری اتصال می کنیم، لامپ خاموش و روشن نمیشه. شارژر لپ تاپ دل از آن دست قطعاتی است که به دلیل فعالیت های مکرر احتمال خرابی و آسیب در آن زیاد است.

اگر سیاتیک دارید این ۸ کار را انجام ندهید

برای اینکه بتوانیم کارهای مربوط به پروژه و یا جلسات را مدیریت کنیم و همیشه اطلاعاتمان در دسترس و همراهمان باشد، لپ تاپ را انتخاب کردیم. حال اگر باتری لپ تاپ ما دچار مشکل شود و درست شارژ نشده و یا سریع‌تر از زمانی که انتظار داریم، شارژ خالی کند، دیگر لپ تاپ، نیاز ما را برآورده نخواهد کرد. در اینجا مشکل شارژ نشدن باتری لپ تاپ را بررسی خواهیم کرد و در صورت نیاز نسبت به تعمیر باتری لپ تاپ اقدام کنید. نوسانات برق، استفاده‌ی ناصحیح از شارژر، ورود نامناسب سوکت شارژر در لپ تاپ، آب خوردگی و حتی ضربه خوردگی از عواملی هستند که به خرابی شارژر لپ تاپ شما می‌انجامند. برای این کار، می‌توانید از یک کابل شارژر دیگر استفاده کنید و مشکل را بررسی کنید.

سیستم باتری های جدید به این صورت است که پس از شارژ کامل باتری، باتری را از مدار خارج می‌کند. کالیبره کردن باتری ممکن است کمک کند، تنها زمانی که احساس می‌کنید لپ تاپ شما در حال شارژ شدن است (زیرا می‌توانید پشتیبان باتری را مشاهده کنید)، اما همچنان این خطا درست بعد از وارد کردن جک برق ظاهر شد. هنگامی که درایور با موفقیت حذف شد، اکنون دوباره سیستم عامل خود را خاموش کنید و باتری را در جای خود قرار دهید و سپس لپ تاپ را دوباره راه اندازی کنید. امیدوارم این بار این امکان وجود داشته باشد که مشکل از بین رفته باشد.

محل دقیق ساییدگی سیم شارژر را پیدا کنید

خرید انواع شارژر لپ تاپ با قیمت مناسب Laptop charger بروزکالا-شارژر لپتاپ مستر جانبی

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی