خانه هوشمند لوکسین تولید کننده داخلی تجهیزات هوشمند سازی ساختمان-خانه هوشمند آکو

بنابراین شما عزیزان می توانید بهترین محصولات را با کمترین قیمت از مجموعه آریا ایمن تهیه فرمائید. بعلاوه اگر وسیله های خانه هوشمند آسانه به شبکه محلی متصل باشند ، میتوانید با اتصال به همان شبکه و با استفاده از اپلیکیشن بدون نیاز به اینترنت آنها را کنترل کنید. به طور کلی شما می توانید سناریوهای مختلفی شامل روشن و خاموش کردن سیستم های روشنایی، روشن و خاموش کردن اسپیلت و هر سناریویی که مد نظرتان است را درتاچ پنل هوشمند تنظیم نمایید. در شکل زیر می توانید هوشمند سازی کولر را در منزل SMART خود مشاهده نمایید. در صورت استفاده از این سیستم می توان به استانداردهایی از جمله KNX ،EIB ،BACnet ،LON و S-BUS و غیره اشاره کرد.

اجرا و پشتیبانی

این کاتالوگ تک زبانه درباره ی مزیت های استفاده از فرآیند هوشمندسازی به مخاطبان خود اطلاعات می داد و این موضوع باعث انتخاب هایی خاص در سر فصل های آن می شد. بدون شک خانه‌های هوشمند یکی از مهمترین بخش‌های آینده زندگی انسان خواهد بود که در روزگاران نه چندان دور به صورت همه گیر در تمام منزل‌ها اجرا خواهد شد. خانه‌‌های هوشمند در مقایسه با دیگر خانه‌‌های معمولی، امن تر، راحت تر و با کیفیت تر هست. این خانه‌ها شرایط زندگی را برای افراد معلول و سالمند بسیار ارتقا می‌دهد، همچنین به کسانی که از حیوانات خانگی نگهداری می‌کنند بسیار کمک می‌کند. اتوماسیون کردن خانه این امکان می‌دهد که فقط با نصب یک برنامه بر روی گوشی موبایل، تک تک اعضا خانواده بتوانند سناریو‌های متفاوتی با توجه به علایق و نیاز‌های خود تعریف کنند.

برند MCOHome (ام سی اُ هوم) کشور چین تولید کننده محصولات خانه هوشمند با کیفیت جهانی می باشد. این شرکت محصولات خود را بر پایه پروتکل Z-Wave و فناوری WiFi روانه بازار می نماید. از محصولات پر استفاده این برند می توان به کلید های برق لمسی هوشمند، ترموستات صفحه لمسی هوشمند و دیمر صفحه لمسی هوشمند نام برد. بله، در نسل دوم از سیستم های اتوماسیون ساختمان یا خانه هوشمند بی سیم، ما تمامی اجزای خانه یا محل کار شما را فارغ از سال ساخت و سیستم برقی آن ها با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان و بدون هیچ گونه تغییر یا تخریب هوشمند می کنیم. در سیستم نوین هوشمند سازی ساختمان و با استفاده از تکنولوژی اینترنت اشیا یا خانه هوشمند بدون سیم، تمامی خدمات هوشمند سازی بدون تخریب یا تغییر درساختمان انجام می پذیرد.

این بخش شامل آماده سازی تابلو برق و جانمایی و سیم کشی ماژول ها، نصب ماژول های پشت کلید با عملکرد سنتی برای کنترل روشنایی ها، نصب کلیدهای سناریوپذیر، نصب موتور پرده برقی، صفحه لمسی و سایر محصولات براساس فضای کارگاه ساختمانی خواهد بود. اینترنت اشیاء و به‌تبع آن خانه هوشمند بسیاری از منازل در سطح جهان را تسخیر نموده‌اند. ازاین‌رو حال نوبت شما است، اجرای هوشمند سازی ساختمان خود را در تهران از شرکت فعال در این زمینه طلب نمایید. هوشمند سازی ساختمان اداری، تجاری و مسکونی تهران غرب از دسته خدمات مورد استقبال مشتریان هوم سرویز در تمامی مناطق تهران و البته غرب است.این سرویس از جمله سرویس های مرتبط با برقکاری ساختمان در تهران محسوب می شود. سیستم های هوشمند سازی ساختمان تنوع فراوانی دارند و برای ساختمان با هر نوع کاربری، سال ساخت، انتظارات کارفرما از سیستم هوشمند و بودجه مورد نظر متفاوت خواهند بود.

خانه هوشمند لوکسین تولید کننده داخلی تجهیزات هوشمند سازی ساختمان-خانه هوشمند آکو

با توجه به تیمی که برای این کار انتخاب می کنید و نیز تجهیزات و دستگاه هایی که تهیه می نمایید، هزینه هوشمند سازی خانه در تهران متغیر خواهد بود. با این حال سپردن این فرآیند به مجموعه کارن، تضمین کننده کیفیت و ارزان بودن قیمت خواهد بود. این بدان معنی است که اگر منزل شما ویلایی باشد، مسلماً هزینه هوشمند سازی نیز به نسبت یک آپارتمان مسکونی بالاتر است. در منازل ویلایی سیستم آبیاری هوشمند، پارکینگ، مراکز تفریحی و … نیز بدان افزوده می‌شود که چنین تجهیزات در آپارتمان‌ها کارایی چندانی ندارند. معمولا شرکت‌ خانه های هوشمند تهران مثل هر استان دیگری، فروشگاه تجهیزات خانه هوشمند نیز دارتد. به عنوان مثال ممکن است شما بخواهید سیستم روشنایی خانه خود را هوشمند کنید یا آشپزخانه هوشمند داشته باشید، این شرکت‌ها با توجه به بودجه و نیازهایی که شما دارید، این تجهیزات را به شما عرضه می‌کنند.

هرگز پشت درب نمی مانید!

با داشتن خانه هوشمند می‌توانید از تمام نقاط دنیا به خانه خود متصل شوید و آن را کنترل کنید. با توجه به فضای تکنولوژی محور راهکارها استفاده ار المان های گرافیکی به صورتی انجام شد تا القا کننده این فضا باشد و لوگوی جدید این مجموعه که توسط تیم گرافیکی SmartCatalogt بازنگری و باز طراحی شده بود، توانست در این فضا آزمایش خود را به خوبی پس بدهد. کاتالوگ هوشمند دیجیتال Tehran BMS، کاتالوگی بود که نه تماماٌ محصول محور بود و نه تماماٌ خدمات محور. ساختارها و امکانات پیچیده‌ ی این شرکت می بایست به مخاطب ارائه می شد، یکی از چالش ها اولیه این سفارش همین موضوع بود و باعث پیچیدگی درختواره معرفی آن می شد. تمامی این موارد باعث شده است برند TIS در زمینه تکنولوژی هوشمند جز پیشگامان و انتخاب برتر مشتریان این حوزه شده است.

بدین ترتیب آسایشی قابل‌لمس هدیه کسانی است که منزل خود را هرچه سریع‌تر در تیررس شعاع‌های هوشمند سازی قرار خانه هوشمند تهران داده‌اند. برای سفارش خانه هوشمند خود ما تماس بگیرید و یا فرم پیش سفارش هوشمندسازی موجود در پایین صفحه را تکمیل کنید. کلید های مدرن کنترل خانه هوشمند جایگزین کلید های سنتی در خانه هوشمند شما می شوند. چیزی که در خانۀ هوشمند وجود دارد و آن را از یک خانه معمولی متمایز می‌کند، “مغز” آن است. هوشمندسازی برای شما امکانی را فراهم می‌کند که بتوانید با تلفن همراه از هر کجای دنیا خانه را ببینید و بخش‌های مختلف آن را کنترل کنید. کافی است یک سناریو تعریف کرده و رأس ساعت خاصی، خود خانه موارد بالا را انجام می‌دهد.

  • اين استاندارد ارتباط بسيار ساده اما علمي و اصولی را بين همه انواع وسايل كنترلی به دست می دهد و اجرای آن بسيار ساده است.
  • یک خانه هوشمند به کاربر اجازه می دهند تا تمام موارد موجود در ساختمان را از راه دور کنترل کند.
  • سیستمهای هوشمند این امکان را به شما میدهد تا هر کجا که هستید امنیت و ایمنی خانه را حس کنید.
  • در این مرحله با توجه به توافقات انجام شده و نیز نیازهای شما آنالیز روی پروژه انجام شده و سیستم طراحی می شود.

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی