توری حصاری انواع توری حصاری صنایع مفتولی پارسیس | foulka

وزن توری حصاری با توجه به نوع بافت ، ارتفاع و ضخامت مفتول متفاوت می باشد . به طور کلی وزن حصار با بیشتر بودن قطر مفتول و یا کوچک بودن اندازه فنر ، سنگین تر می باشد . وزن توری حصاری تاثیر مستقیمی بر قیمت آن دارد و هر چه وزن بیشتر باشد قیمت نیز بالاتر خواهد بود . استفاده از توری حصاری در محوطه های مسکونی، تجاری و صنعتی به شما این امکان را می دهد، تا هم زیبایی و هم امنیت را با دیداری مطلوب داشته باشید.

توری حصاری مفتول 2.70 چشمه 7

همچنین رنگ نقره ای حاصل از گالوانیزاسیون زیبایی بسیار بالایی به بافت توری شرکت فولکا می بخشد . برای برآورد قیمت فنس توری متری می‌توانید با کارشناسان آهن آنلاین در ارتباط باشید. در نظر داشته باشید که نرخ این محصول به صورت متری با قیمت فنس توری کیلویی یک سری اختلاف‌های ریزودرشتی دارد. واحد مترمربع و کیلوگرم را در کنار عوامل دیگر همچون سایز، ضخامت و حتی نوسانات بازار برای محاسبه قیمت فنس باغی در آخرین بروزرسانی جداول این صفحه قابل‌مشاهده هستند. درلیست موجود، قیمت توری حصاری در سایز مفتول و ابعاد چشمه مختلف قابل مشاهده است.

  • فنس،‌ در صنایع‌ مختلف کشور بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • این نوع فنس، نوعی پلاستیک با استحکام است که دارای ویژگی‌های بالایی از جمله مقاومت در برابر رطوبت، ضد زنگ زدگی و طراحی زیبا می‌باشد و در مناطقی که دارای آب و هوای مرطوب است کاربرد دارد.
  • در صورتی که می‌خواهید سفارش خود را ثبت نمایید یا می‌خواهید مشخصات محصول را دریافت کنید با ما تماس گرفته(از طریق شماره بالا یا پایین صفحه) و از کارشناسان ما مشاوره دریافت نمایید.
  • این انواع مختلف نرده های زنجیره ای دارای مشخصات بسیار مشخصی هستند و به گونه ای طراحی شده اند که با نیازها و ترجیحات مورد نیاز مردم مطابقت داشته باشند.
توری حصاری انواع توری حصاری صنایع مفتولی پارسیس | foulka

از آن‌جایی که در ساخت این محصول، از روکش فلزی و ضدزنگ استفاده می‌شود، به همین علت در شرایط آب‌وهوایی مختلف مقاومت بالایی داشته و زنگ نمی‌زند. از این رو اگر به دنبال محصولی هستید که در شرایط جوی متفاوت، مقاومت بالایی داشته باشد، پیشنهاد ما به شما خرید این محصول است. در صورتی که قصد خرید این محصول را دارید در ادامه با مشخصات خرید و قیمت فروش توری حصاری آشنا شوید.

به عنوان مثال، اگر قرار است محوطه بسیار بزرگی را حصارکشی کنید، توری حصاری مسلما انتخاب بهتری است. بهترین روش برای اطمینان از کیفیت توری حصاری، خرید این محصول از یک فروشگاه معتبر است. البته به یاد داشته باشید که شیوه نصب حصارها هم نقش مهمی در کیفیت آن‌ها ایفا می‌کند. پس علاوه بر خرید از فروشنده معتبر، باید از فردی حرفه‌ای برای نصب هم کمک بخواهید تا مطمئن شوید حصاری که می‌سازید، برای مدت طولانی بدون آسیب باقی می‌ماند. اگر قصد فنس کشی مکان خاصی را دارید، برای شروع باید منطقه‌ای که می‌خواهید فنس بکشید را مشخص کنید؛ سپس با اندازه‌گیری مرزهای موجود تعیین کنید که چه مقدار مصالح و مواد برای تولید فنس نیاز دارید. اکنون باید محلی که پایه‌ فنس حصاری قرار می‌گیرد را با استفاده از میله‌ فنس علامت‌گذاری کنید و برای اطمینان از محکم بودن کار، میله‌ را به وسیله سیم و ریسمان به هم متصل کنید.

فنس، توری حصاری یا فنس باغی

گروه آهنیتو در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است.ما با شناخت بازار داخلی و جهانی و توجه به مدیریت متمرکز؛ سعی در نزدیک تر شدن به استانداردهای بین المللی داریم. این ابزار محافظت فلزی در سایز‌ها و مدل‌های مختلفی ارائه می‌شود که به طبع می‌تواند با توجه به این تنوع در سایزبندی، قیمت‌های متغیری نیز داشته باشد. فنس‌ها همواره به عنوان یک محافظ در محیط‌های مختلف استفاده می‌شوند در واقع اهمیت یک مکان یا یک وسیله باعث می‌شوند تا انسان‌ها برای مراقبت بهتر از آن، یک توری به دور آن کشیده تا بتوانند امنیت آن را تامین کنند. با استفاده از این توری ها نمی توان در محیط حریم خصوصی ایجاد کرد و هر آن چه که در داخل محوطه باشه به راحتی در دید همسایگان قرار خواهد گرفت .

قیمت توری حصاری

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی