بازی اتاق فرار ، یک تجربه فراموش نشدنی! کاماپرس

سومین نکته اینه که از روند و خطی که بازی بهتون میده خارج نشید. اینو فراموش نکنید که این بازی توسط یک سری انسان مثل شما ساخته شده پس خودتون رو جای اونا بزارید تا حل کردن معما ها براتون راحت تر باشه. باید با تکیه به ذهن و خلاقیتتون در زمان مشخصی راه فرار از اتاق رو پیدا کنید. این بازی پر از معماهای ریاضی، تصاویر و ویدیوهایی است که همگی شبیه به سبک Minecraft مورد علاقه همه هستند . لینک دانلود کلیه محصولات بلافاصله پس از خرید، از طریق بخش داشبورد کاربری و منوی دانلودها قابل دریافت خواهد بود.

عضو بالاترین نیستید؟

بازی اتاق فرار ، یک تجربه فراموش نشدنی! کاماپرس

نظر خود را در زیر بگذارید و به ما اطلاع دهید که آیا هر یک از این بازی‌های رومیزی اتاق فرار را امتحان کرده‌اید (بدون اسپویلر!) یا اگر ما هر یک از موارد دلخواه شما را از دست داده‌ایم! اتاق فرار اسکیپ روم دات آی آر – اتاق فرارهای کرج, اتاق فرار خانه پدری لیست کامل پرطرفدارترین اسکیپ روم های کرج به همراه آدرس، بازی ها، تلفن، آدرس وبسایت و .. از آن زمان تاکنون هیچ‌کدام از اهالی شهر توان و جرئت واردشدن به‌ این خانه را نداشته‌اند. اسکیپ روم اسکیپ کسل شبیه‌سازی‌شده‌ این خانه قدیمی است که با ورودتان به آن و تماشای خانه از روی ماجراجویی و حس کنجکاوی هیجان زیادی را تجربه می‌کنید. آقایان و بانوان با محدوده سنی ۱۶ تا ۶۰ سال مخاطب این اسکیپ روم هستند. در اسکیپ روم کوروش می‌توانید هیجان فرار از بانک و به‌چالش‌کشیدن خودتان را در یک بازی گروهی تجربه کنید.

نحوه شارژ حساب پرفکت مانی در ایران | نحوه صدور ووچر پرفکت مانی

نامه‌ای به‌دست شما می‌رسد که حاوی این است که شما باید به سردخانه‌ای بروید. این تیم برای جمع‌آوری شواهد و مدارک به خانه آقای هنری لوکاس وارد می‌شوند و فقط ۶۰ دقیقه فرصت دارند تا این مدارک را جمع‌آوری کنند و از آنجا خارج شوند. مخاطبان اسکیپ روم رتسل روم آقایان و بانوان‌اند و تعداد بازیکنان هم ۴ تا ۷ نفر است. در این اتاق فرار، لحظات جالب و سراسر هیجان را تماشا خواهید کرد.

پس از توضیحات مدیر بازی، شما وارد فضای اسکیپ روم که برای سناریو مورد نظر طراحی شده است می‌شوید. از لحظه‌ای که وارد می‌شوید بازی شروع می‌شود و شما باید خودتان را نجات دهید. در بین بازی شاید بازیگرانی ماهر وجود داشته باشند که شما را بترسانند یا هیجان را در بازی افزایش دهند. این بازی روی صفحه تعاونی تجربه نهایی اتاق فرار را به شما می دهد که در آن بازیکنان باید برای حل آن خلاقیت به خرج دهند خم شدن مغز معماها اگر شما به پازل، این بازی برای شما است. اتاق فرار پرژ Purge – کامل ترین لیست اتاق فرار کرج رو که از بین اونها می تونی مناسبترینشونو انتخاب کنی و از بازی لذت ببری و از ترس و هیجان لذت ببری …

اگر قسمت مورد علاقه شما در اتاق فرار در تعامل با اشیا objects فیزیکی و استفاده از آنها به عنوان سرنخ است ، جعبه رمز و راز قتل Hunt-A-Killer دارای بسیاری از قطعات سرگرم کننده است که بازیکنان برای کشف هویت قاتل استفاده می کنند. در حالی که برای پیروزی در این بازی فرار نمی کنید ، مجموعه های رمز و راز Hunt A Killer دارای عناصر حل کننده پازل مشابه اتاق فرار هستند ، از جمله اسناد کاغذی مربوط به پرونده و سرنخ های فیزیکی مانند جعبه کبریت و جعبه های بار. اگر هرگز گیر کردید ، یک صفحه اشاره و سازماندهی دقیق دارد که شما را به مسیر درست هدایت می کند بدون اینکه لذت حل معماها را از بین ببرید. اگر تجربه حل رمز و راز را می خواهید که در چندین جلسه بازی کنید ، می توانید خرید کنید بسته نرم افزاری فصل Hunt-A-Killer . قفل را باز کنید ارائه می دهد کیت های پازل اتاق فرار که از کارتها برای تکرار رمز و رازها و تلاشهای بازیکنان برای انتخاب و حل استفاده می کنند.

  • طرفداران اتاق قرار بر خلاف تصور از قشر خاصی از جامعه نیستند و این بازی به عنوان اعتیادآور ترین و یکی از پرطرفدار ترین سرگرمی های جهان شناخته می شود که قادر است عموم افراد جامعه را تحت تاثیر قرار دهد.
  • به تمام ایده ها فک کنین و در نظر داشته باشین کدوم به لوکیشن و فضای شما بیشتر میاد.
  • منتها اندکی بعد، اتفاقاتی عجیب‌وغریب روی می‌دهد و مه مرموزی تمام آن منطقه را فرامی‌گیرد.
  • بر خلاف بازی های رومیزی سنتی ، محدوده پخش کننده برای بازی های اتاق فرار بیشتر از یک حد سخت و سریع یک پیشنهاد است ، اما بازی با افراد بیشتر می تواند بیش از پازل برای کار شرکت کننده داشته باشد.

توسط علیرضا طهماسبی

علیرضا طهماسبی